Similar lots by type
-
#641The Illustrated War News”. Delen II, III, IV en V. Slijtage.
The Illustrated War News”. Parties II, III, IV et V. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#732“Antwerpse retabels. 15de en 16de eeuw”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling in de kathedraal van Antwerpen in het kader van “Antwerpen ‘93”.
“Retables anversois. 15e et 16 e siècles”. Catalogue d’une exposition dans la Cathédrale d’Anvers à l’occasion de “Antwerpen ‘93”.No longer availableEstimate: € 22 / 30 -
#553Een lot van tien oude boeken in lederen band uit de XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de dix livres anciens recouvert de cuir des XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#722Twee boeken m.b.t. kunst:- “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971.- “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Brussel.
Deux livres traitant les arts:- “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971.- “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#161“Olympia 1936’. Met originele stofkaft.
“Olympia 1936”. Avec étui de protection original.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#642“Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Uitgeverij: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.
“Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Ed.: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#739“Romain Malfliet. Antwerpen”. Willem Persoon e.a. Ed. Danthe N.V. 1980.
Willem Persoon e.a. “Romain Malfliet. Antwerpen”. Ed. Danthe N.V. 1980.No longer availableEstimate: € 32 / 40 -
#353Een lot van drie boeken:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo en het Gemeentekrediet.- “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn en André Mertens. Ed. Lannoo.- “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Uitgegeven door het provinciebestuur Antwerpen.
Lot de trois livres:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo et Gemeentekrediet.- “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn et André Mertens. Ed. Lannoo.- “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Ed. Province d’Anvers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#680Felix TimmermansEen lot van vier boeken:- “Pallieter”. 36ste druk en versierd met prenten van Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling over F. Timmermans.
Lot de quatre livres:- “Pallieter”. 36e édition illustrée d’estampes par Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogue d’une exposition de F. Timmermans.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#357Een boek over M. I. Hummel. 1990.
Livre traitant M.I. Hummel. 1990.No longer availableEstimate: € 24 / 28
Other lots in this auction
-
#716Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.No longer availableDim. 170 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#640Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#18Art deco vaas van wit aardewerk gemerkt Boch, vorm nr. niet leesbaar.
Vase art déco en faïence blanche marqué Boch. Numéro du forme illisible.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#638Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#84“Boten”. Twee tekeningen in houtskool en kleurkrijt.
“Bateaux”. Deux dessins. Fusain et pastel.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#264Frans Ouvry“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307Twee grote drageoirs van geblazen glas.
Deux drageoirs en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#675Twee jardinières van Chinees porselein. Eén met barst.
Deux jardinières en porcelaine de Chine. Une à fissure.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#429Een houten backgammonspel, volledig teerlingen, lederen bekers en gedraaide houten jetons. Laat XIXe eeuw.
Jeu de jacquet en bois, complet avec dés, gobelets en cuir et jetons en bois tourné. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#802Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#416HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#773Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont quatre à balancier et trois à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30 / 50

