Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.

Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.

Lot de deux carafes en cristal rouge de Bohème.
SKU: 1312160388.
Category: Kristal.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #358
    Villeroy & Boch

    Een conische karaf van kleurloos kristal uit de reeks van Paloma Picasso. Onderaan gemerkt.

    Carafe conique en cristal incolore d’une série par Paloma Picasso. Marque au verso.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1119
    Val St. Lambert

    Een reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.

    Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #1108
    Val St. Lambert

    Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.

    Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1060

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.

    Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1133

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #973
    Nachtman

    Twee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.

    Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #761

    Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.

    Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1111
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.

    Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #798

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wijnglazen en negen champagnecoupes.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant douze verres à eau, douze verres à vin et neuf coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #808

    Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .

    Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #613

    Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.

    Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #408

    Een vaas van geslepen kristal.

    Vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    Een lot gekleurd kristal waaronder een Val Saint-Lambert karaf.

    Lot de cristaux de couleur dont une carafe de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #368
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt, gesigneerd van Hubert Lega en genummerd 56/250.

    Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base et signé Hubert Lega et numérotée 56/250.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    Val St. Lambert

    Een reeks van vier rode en acht witte wijnglazen en een tafelbelletje in origineel etui.

    Suite de quatre verres à vin rouge et huit à vin blanc, ainsi qu’une sonnette de table dans son étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #402

    Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.

    Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #397

    Een lot kristal bestaande uit een lampenvoet met kap en pique-fleurs van Val-Saint Lambert en een Italiaanse schaal.

    Lot de cristaux comprenant un pied de lampe avec abat-jour et un pique-fleurs de Val Saint-Lambert et un plat italien.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #974

    Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.

    Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.

    Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #399

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #958

    Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.

    Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #394

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.

    Service de verres en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #398

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een asbak en drie schalen, waarvan twee met verzilverd metalen rand. Drie gemerkt van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux incolores comprenant un cendrier et trois plats dont deux aux bords en métal argenté. Trois pièces avec la marque Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #30
    Jacob Jensen

    Een roestvrijstalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #626

    Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse Renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden en versierd met leeuwenkoppen met ringen.

    Buffet en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et décoré de têtes de lion aux anneaux en laiton. Travail malinois.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #865

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #326

    Een kleine tombeaucommode in Italiaanse marqueterie. Lodewijk XV-stijl.

    Petite commode tombeau en marqueterie italienne. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #893
    Stein

    Drie bierpullen van steengoed en porselein met tinnen deksels. Eén met reclame voor Erdinger Weissbier, gemerkt PJW Bavaria, één voor Hofbrauhaus Berchtesgaden en één voor Hövels Bitterbier, gemerkt Sahm.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 26, 21 & 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #555

    Twee halssnoeren van granaat, we voegen er een te herstellen armband aan toe.

    Deux colliers en grenat, nous ajoutons un bracelet à réparer.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #549
    Jeanne Portenart
    Period: 1911 - 1992

    “Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1086

    Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee met gevlochten rieten zit en één met riet.

    Lot de trois différents fauteuils dont deux aux sièges cannées et un en osier. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #589
    Ch. Vandamme

    “Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.

    “Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.
    No longer available
    Dim. 46 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #937

    Een Nanking vaas met decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Vase de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #533
    Erica Chaffaert

    “Kreet van de woestijn”. Twee hoofden en een buste van meerkleurig aardewerk en plaaster. Gesigneerd.

    “Cri du désert”. Deux têtes et un buste en faïence et plâtre polychrome. Signés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #644
    Jan Vanriet
    Period: °1948

    “Lopende naakten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 101/500 buiten de plaat.

    “Nus courants”. Litho. Signée, datée ‘92 et numérotée 101/500 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 49,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More