#357Märklin Set-S HO 2920Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
#700Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#181Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
#246Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#444Jan SandersPeriod: °1936“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#405“Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.
Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.No longer availableDim. 20 x Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#343Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
#552“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
"Reading Girl". Oil paint on panel. English School, early XIXth century. Paint damage.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 100 / 120