Other lots in this auction
-
#519Keith Haring
“Ongetiteld” Litho op papier door “Keirth Haring Copyright Foundation”, licensed by Artesar, New York, genummerd 33/73.
"Sans titre" Lithographie sur papier par "Keirth Haring Copyright Foundation", sous licence Artesar, New York, numéroté 33/73.No longer availableDim. h62 x 76,5cmEstimate: € 250/300 -
#212August Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Landelijk dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
"Village de campagne". Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#264Alphonse MoraPeriod: 1892-1969
“Boer met paard en kar”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Fermier avec cheval et charrette. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#166
Een eikenhouten meubel met opzet. Onderaan vier deuren en vier laden. Zuiltjes, en een leeuwenkop met ring. Het opzet met twee paneeldeurtjes en gedragen door gebeeldhouwde figuren.
Un meuble en chêne à deux corps. Quatre portes et quatre tiroirs en bas. Piliers et tête de lion avec anneau. Le dessus avec deux portes à panneaux et soutenu par des personnages sculptés.No longer availableDim. 190x72x195 cmEstimate: € 400/600 -
#530
Drie verschillende 18 karaats geelgouden te herstellen schakelarmbanden waarvan één met naamplaatje, een paar hangertjes en twee oorstekertjes.
Trois différents bracelets à maillons en or jaune 18 carats à restaurer, un avec un porte-nom, quelques pendentifs et deux clous d'oreilles.No longer availableDim. 15,78 gEstimate: € 480/550 -
#155
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1300/1400 -
#21
Een paar art nouveau kandelaartjes van gepolijst tin met vegetale vorm. Gemerkt en genummerd van WMF.
Paire de bougeoirs Art Nouveau en étain poli de forme végétale. Marqué et numéroté par WMF.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 25/35 -
#357
Twee diverse olielampen. Kappen vervangen, lampglazen aanwezig.
Deux lampes à huile différentes. Couvercles remplacés, verres de lampe présentes.No longer availableDim. H: 45-56 cmEstimate: € 20/30 -
#668
Beeld met twee flamingo’s, gemakeerd “ITALY” onderaan, lichte haarlijn schade aan voet.
Statuette aux deux flamants roses, marquée « ITALY » en bas, petit cheveu au pied.No longer availableDim. h57cmEstimate: € 150/200 -
#327Römische Glashütte, Linz
Een coupe van meerkleurig glaspasta. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.
Une coupe en pâte de verre multicolore. Travail autrichien. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#4Jan Toorop
“Kop van Dante”. Litho. Gesigneerd & gedateerd binnen de plaat 1914.
"Tête de Dante". Lithographie. Signée et datée à l'intérieur de la planche 1914.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 40/60 -
#202Rik Schaepherders
“Veldzicht bij Mechelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne devant Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 96 cmEstimate: € 100/150