Similar lots by type
-
#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 137 cmEstimate: € 50/80 -
#1088Esparta
Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 429 x 295 cmEstimate: € 220/240 -
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#668
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 281 x 191 cmEstimate: € 100/120 -
#737
Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
Carpette du Pakistan en laine. Nouée main.No longer availableDim. 191 x 127 cmEstimate: € 50/80 -
#1105
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#286Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 516 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#276Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 408 x 307 cmEstimate: € 100/150 -
#777
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 198 cmEstimate: € 200/300 -
#686
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 147 cmEstimate: € 100/120 -
#1101
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 199 cmEstimate: € 80/100 -
#787
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 170 x 116 cmEstimate: € 50/70 -
#496Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 265 x 188 cmEstimate: € 40/60 -
#1068
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#1126Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#778
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 163 cmEstimate: € 60/80 -
#706
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200/240 -
#1102Bachtiar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 165 cmEstimate: € 180/220 -
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.No longer availableDim. 310 x 203 cmEstimate: € 200/300 -
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#116
Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.
Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.No longer availableDim. 241 x 156 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#40
Een 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100/150 -
#831
Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.
Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#984
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#227
“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#262Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935
“Avondzon te Wilrijk” & “Boekenbergpark te Deurne”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Soleil du soir sur Wilrijk” et “Parc Boekenberg à Deurne”. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 120/160 -
#293
Een kinderserviesje van meerkleurig eierschaalporselein, bestaande uit een koffie- en suikerpotje, een melkkannetje en zes kopjes met onderschoteltjes.
Service d’enfant en porcelaine coquille d’oeuf polychrome comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait et six tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#301
Een opengewerkte schaal van gesculpteerd hout met muziek, versierd met druivenranken.
Coupe ajourée en bois sculpté avec musique et décorée de vignes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#641Delvaux
Een grote gedragen bruin lederen handtas.
Grand sac à main en cuir brun. Bien porté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#599
“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#885Stein
Een bierpul van steengoed met tinnen dekselring. De dekselknop in de vorm van een dronken kabouter. Op de buik Sint-Joris en de draak en wijnranken in beige applicatie op greige. Onderaan gemonogrammeerd H.S. Oor vervangen door een smeedijzeren exemplaar. Einde XIXde eeuw.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40/60 -
#579Lionel Vinche
“La chaise no.2”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La chaise n° 2”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 220/280