Similar lots by type
-
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100/120 -
#661
Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#659
Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200/300 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#649
Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#684
Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#876
Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#892
Een sobere antieke eikenhouten koffer.
Un coffre en chêne sobre. Antique.No longer availableDim. 34 x 73 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#879
Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#106
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#704
Een renaissance zitbank van eikenhout.
Un banc Renaissance en chêne.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 120/200 -
#669
Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#654
Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#677
Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#679
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#663
Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200/240 -
#673
Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#909
Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30/50 -
#908
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30/40 -
#882
Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.
Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60/100 -
#668
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50/70 -
#886
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30/50 -
#884
Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#885
Een bol glazen karafje met drie bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec trois petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#469Carle Vernet
“Paarden”. Een lithografie door Delpech in mahoniehouten kader. Gesigneerd binnen de plaat. Bijgevoegd een Franstalig boek over de kunstenaar uit 1925.
”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#3
Victoriaanse wenskaarten op papier en zijde. Voor verjaardagen, Kerstmis, Valentijn enz.
Cartes de voeux sur papier et soie, période Victorienne. Anniversaires, Noël, ...No longer availableEstimate: € 25/35 -
#495
Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60/80 -
#5
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes, een kruisje en een nagelmesje.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles, une petite croix et un coupe-ongles.No longer availableDim. 8,68 gEstimate: € 120/150 -
#764
“Geometrische compositie met rechthoeken.” Collage op papier.
”Composition de rectangles géométriques”. Collage sur papier.No longer availableDim. 66 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#499
Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Deux pièces de maître en forme de figures géométriques.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 60/100 -
#409
Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#860
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± van samen 1 ct. en een topaas van ± 10 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 500/600 -
#334S. Meskens
“Oude visser”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Vieux pêcheur”. Huile sur carton. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#127
“Geknielde jonge vrouw”. Een art deco beeld van brons. Weens werk.
”Jeune femme agenouillée”. Une statue Art Déco en bronze. Travail viennois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220/260 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 300/400