Similar lots by type
-
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 270 x 150 cmEstimate: € 60/100 -
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 119 cmEstimate: € 40/60 -
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#293
Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.
Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#706
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 243 cmEstimate: € 200/220 -
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
“Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 130 x 220 cmEstimate: € 120/180 -
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 40/60 -
#1112
Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 124 cmEstimate: € 200/220 -
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.No longer availableEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#1118
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250/280 -
#434E. Toufin (?)
“Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#333
“Le Jockey club - Paris”. Een oude verrekijker in hoes.
“Le Jockey Club - Paris”. Ancienne paire de lunettes de théâtre dans l’étui en cuir.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#70
Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300/400 -
#877
Een oude houten kruiwagen.
Une vieille brouette en bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#291
“Napoleon en Marie-Louise”. Een groep van wit en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
“Napoleon et Marie-Louise”. Porcelaine blanche et dorée. Marquée en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#455Touareg
Drie verschillende halssnoeren van geitenleer en verzilverd metaal bezet met half edelstenen, één ervan met zilveren bol en één met hanger in koper.
Trois bracelets en cuir de chèvre et métal argenté sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#17
Een punchbowl van kleurloos kristal met twaalf kopjes.
Bol à punch en cristal incolore et ses douze tasses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#310
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet twee diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de deux diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450/550 -
#596
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een zwaar gebeeldhouwde tweeledige buffetkast met twee deuren onderaan en drie paneeldeurtjes bovenaan in een gebroken front, een verlengbare tafel en een armstoel.
Garniture de salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet sculpté, ouvrant à deux portes vers le bas et à trois portes vers le haut. Fronton brisé, une table à allonges et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#391
Een plateau en een schaaltje van zwartgelakt metaal met handgeschilderde decors, waarvan het tweede ingelegd met paarlemoer. We voegen er een mahoniehouten dienblad aan toe.
Plateau et plat en métal laqué noir aux décors peints à la main dont le second incrusté de nacre. Nous ajoutons un plateau en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#921
“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180