Other lots in this auction
-
#384Eetservies van Duits wit porselein met verguld randje. Omstreeks 1945, bezette zone. Compleet voor 12 personen (1 schoteltje manco.)
Service à manger en porcelaine blanche allemande avec tranche dorée. Vers 1945, zone occupée. Complet pour 12 personnes (1 soucoupe manquante.)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#304Een reeks van zes Russische lithografieën met betrekking tot een huwelijksceremonie.
Une série de six lithographies russes liées à une cérémonie de mariage.No longer availableDim. 18,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#57DresdenEen paar siervaasjes op voet van Saksisch porselein met een verguld decor op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à pied en porcelaine de Saxe à décor doré sur fond bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#187Een reeks van vijf zilveren vulpotloodjes, waarbij vier gemerkt 900‰.
Un ensemble de cinq porte-mines en argent, quatre marqués 900‰.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#430Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
Une boîte à cigarettes en bois et argent avec un pendentif et six cuillères.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#85Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#601Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.
Une paire de paons en laiton sur socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Twee verschillende vergrootglazen, waarbij één met ramshoornen handvat.
Deux loupes différentes, dont une avec un manche en corne de bélier.No longer availableDim. l: 26,5 & 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#390Plateelbakkerij Zuid-HollandEen kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en poterie Gouda émaillée multicolore avec le décor 'Unique'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#448Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
Une statue en bronze moderne. Travail italien. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250 / 300 -
#220Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.
Un pendentif en forme de globe ouvrant révèle des symboles maçonniques cachés en métal plaqué argent et plaqué or sur une chaîne de montre.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#689Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40 / 50

