#259Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
#207Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
#105Een stel art-deco fotohouders in marmer en glas.
A pair of art deco photo holders in marble and glass.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x 26 x 6 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#97Een lot van 6 Franse Majolica borden met een vogel en eikenbladeren in het decor, laat 19e eeuws.
#50Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212Een Chinees porseleinen theepot met figuratief decor.
#11Flli Toso MuranoEen vintage rood glazen vaas. Gelabeld Fratelli Toso Chambord Murano.
A vintage red glass vase. Labeled Fratelli Toso Chambord Murano.No longer availableOnline onlyDim. 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#203Een antieke grammofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
An antique gramophone. To restore or for parts.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 x 41 cmEstimate: € 30 / 50