#258Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
#246Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
#111Een Westerwald Bartmann kruik.
#38Jacky RolandEen vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
#45Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 30 / 60 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#135JunghansEen antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraqueleerd.
#247Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
#242Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
A zinc squirrel on a blue stone pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80