#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#107Een lot varia internationale luciferdoosjes.
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#287GULDSM.AKT.BOLEen verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#192Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
#105Een stel art-deco fotohouders in marmer en glas.
A pair of art deco photo holders in marble and glass.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x 26 x 6 cmEstimate: € 20 / 30 -
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60