#138Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
#126Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
#3Een set van 2 Delftse molenvazen.
#204Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
#93Een oud lederen valiesje met 12-delig toiletensemble. Het valiesje draagt een monogram J.F..
An old leather suitcase with a 12-piece toilet set. The suitcase features a monogram J.F..No longer availableOnline onlyDim. 12 x 36 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
#276Een tinnen groenteschaal in Lodewijk XV stijl. Handvat met bajonetfitting, zodat het deksel ook als schaal kan gebruikt worden.
No longer availableOnline onlyDim. L. 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#190“Honor Patria”. Een beeld van een krijger in zamak op marmeren voetstuk. Het beeld is op meerdere plaatsen gerestaureerd. Naar de oudheid.
#249Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30