#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
#104IfocoEen vintage verrekijker in lederen doos. Gemerkt Ifoco, 7x50 Field 7.1.
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#6Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableOnline onlyDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#114Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
A solid oak bookend with Gothic influences.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 40 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#31Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
#152Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
A blue and white Chinese porcelain vase with flat sides and a landscape in the decoration.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een verguld bronzen inktpothouder. De glazen inktpotten ontbreken.
A gilded bronze inkwell holder. The glass inkpots are missing.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 32 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#50Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
A vintage Murano glass paste bowl in green and amber.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 24 x 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#220Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
An elaborate copper candlestick with a religious candle.No longer availableOnline onlyDim. h 14 x Ø 12 cmEstimate: € 10 / 20