Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee stenen Boeddha beeld hoofden.
Een lot van twee stenen Boeddha beeld hoofden.

Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.

A lot of two stone Buddha heads.
Dim. 15 cm
SKU: 1804230393.
Categories: Beeld, Steen.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #393
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #133

    “L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.

    “The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #558

    Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.

    A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #147

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    Big Windy Day. A bronze sculpted figurine of a harem dancer with open skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. 35 x 20 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #547

    Een blanc de Chine beeldje van een olifant.

    A Blanc de Chine, figurine of an elephant.
    No longer available
    Dim. 31 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #207

    Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.

    A bronze sculpted figurine of a cat in a sitting position.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #142

    Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 87 x 128 x 58 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #309
    Murano

    Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of three clowns with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #203

    Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.

    A bronze sculpture of a creeping panther on a pedestal.
    No longer available
    Dim. 30 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #458

    Een bronzen beeld van moeder met kind.

    A bronze sculpture of a mother with child.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #463

    Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.

    A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #656

    Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)

    A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)
    No longer available
    Dim. 150 x 80 x 70 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475

Other lots in this auction

  • #113

    Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloemensilhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.

    A three-piece dark marble pendulum set. Decorated with floral silhouettes gilded in depth. In addition, 2 column candlesticks. Probable origin Italy, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 52 x 82cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #682

    Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.

    Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H.86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #653
    Frédéric-Antonin Breysse
    Period: 1907-2001

    “S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.

    “SOS 23 ~ 75”. Comic book. Minimal moisture damage to the cover.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #349

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #500

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.
    No longer available
    Dim. 16,20 g
    Estimate: € 2400 / 2500
  • #195

    Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)

    A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)
    No longer available
    Dim. 121 x 205 x 109 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #485

    Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)

    A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #9

    Een houten stoel met gestoffeerde zitting. XIXde eeuw.

    A wooden chair with an upholstered seat. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 110 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #310

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. 50 x 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #183
    Royal Copenhagen

    Twee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.

    Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #361

    Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

    A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.
    No longer available
    Dim. H: 52 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #128
    A Moreau

    “L’amitié”. Een brons gepolijst beeld met twee dames op marmeren voet. Onderaan gemerkt “Moreau”.

    "L'amitié". A polished bronze sculpture with two ladies on a marble base. Marked "Moreau" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 73 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More