#580
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants Princess Cut ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972
#388Dubois
Een vaas van steengoed versierd met een voorstelling van Reinaart de Vos.
#248
Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
#570
#328Willy Vandersteen
Een lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
#518
Een dekselvaas van Chinees porselein met decor van pioenen.
#340
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 450 / 550 -
#275
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 550 / 650 -
#49Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#366
Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.
Une colonne en marbre veiné brun et pierre de taille.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 250 / 300 -
#257Val St. Lambert
Un vase en cristal taillé bleu et incolore sur pied. Marque sous la base, label présent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100