Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee verschillende siervazen van kleurloos kristal. Gemerkt.

Een lot van twee verschillende siervazen van kleurloos kristal. Gemerkt.

Un lot de deux vases en cristal incolore. Marques.
Dim. h: 16 - 23 cm
SKU: 1004180041.
Category: Kristal.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #760

    Een punchbowl en een grote vaas van geel en kleurloos kristal, versierd met een geslepen decor van bloemen. Gemerkt ‘Julia”. Punchlepel ontbreekt.

    Bol à punch et grand vase en cristal jaune et incolore, décorés de fleurs taillées. Marque “Julia”. Sans louche.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #793

    Een lot van drie kleurloze kristallen karaffen, waarbij één op voet.

    Lot de trois carafes en cristal incolore dont une sur piédouche.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #397
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #371
    Murano

    Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt. We voegen er een Val St Lambert Coupe van mauve kristal, gemerkt aan toe.

    Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque. Nous ajoutons Une coupe en cristal mauve de Val St. Lambert. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 41 cm. l VsL 66 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #685
    Svarovski

    Drie beeldjes in geslepen kristal. Art. nr 247759, een Haan met Rode kam in originele verpakking. Art. Nr. 010005, een grote zwaan in originele verpakking en art. nr. 623323, twee ijsvogels op een tak niet-originele verpakking. Allen zonder certificaat.

    Trois statuettes en cristal taillé. Art. nr. 247759, un coq dans la boîte d’origine. Art. nr. 010005, un grand cygne dans la boîte d’origine et Art. nr. 623323, deux martin pêcheurs sur une branche. Sans documents.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een eikenhouten hedendaagse kolomvitrine.

    Une vitrine colonne en chêne.
    No longer available
    Dim. 200 x 95 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #391
    Val St. Lambert

    Twee verschillende cilindervazen van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt.

    Deux vases cylindriques en cristal incolore et rose taillé. Tout deux portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #385

    Een lot van zes glazen op voet van kleurloos kristal. Omstreeks 1900.

    Un lot de six verres en cristal incolore sur pied. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #675
    Svarovski

    Twee beeldjes van geslepen kristal. Een bloem op staander, Deoli - Amethyst uit de Crystal Palace serie / tropische bloemen, Kleur: Amethyst en citrine. Art. nr. 247759 in de originele verpakking. Geen certificaat. Een Lieveheersbeestje op bloem; Art nr. 842804. Niet in originele verpakking . Geen certificaat.

    Deux statuettes en cristal taillé. Une fleur sur support, Deoli - Améthyste de la série Crystal Palace. Fleurs tropiques, couleur améthyste et citrine. Art. nr. 247759 dans la boîte d’origine. Une coccinelle sur une fleur, Art. nr. 842804. Sans documents.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #395

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een blauwe en een groene asbak en een vaas met roze ruitmotieven. De laatste twee van Val St. Lambert.

    Un lot d’objets divers en cristal, comprenant un cendrier bleu et vert, et un vase à décoration de losanges rose. Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #7
    Val St. Lambert

    Een milieu-de-table op drie pootjes, een coupe en een vaasje van geslepen kristal, resp. Rood en groen gekleurd in de massa. Allen gemerkt.

    Un milieu de table sur trois petits pieds, une coupe et un vase en cristal taillé, resp. rouge et vert dans la masse. Avec marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #778

    Een lot groen kristal, bestaande uit een karafje, met vijf bijpassende glaasjes op kleurloze voet. We voegen er drie afwijkende modelletjes aan toe.

    Lot de cristal vert comprenant un carafon, deux gouttes assorties sur pieds incolores. Nous ajoutons trois modèles différents.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #355
    Val St. Lambert

    Een reeks van vier glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje op onderbordje in dezelfde stijl aan toe.

    Une série de quatre verres sur pied en cristal taillé en couleurs différentes. Nous ajoutons un petit bol et soucoupe dans le même esprit.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #315
    Bayel, France

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #767

    Twee asbakken, waarbij één van deels groen kristal en de andere van Muranoglas, getooid met een vis.

    Deux cendriers dont un partiellement coloré vert dans la masse, l’autre en verre de Murano polychrome, surmonté d’un poisson.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #197

    Een vierdelig Biedermeier koffie- en theestel van 812‰ zilver , waarbij de suikerpot en het melkkannetje met gevermeilleerde binnenkanten. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.

    Un service à café et thé Biedermeier en argent, 812 ‰, dont le sucrier et le pot à lait avec revêtement intérieur en vermeille. Oeuvre Allemande , poinçons d’importation belge 1831-1868.
    No longer available
    Dim. +/- 1230 gram
    Estimate: € 500 / 600
  • #375
    Val St. Lambert

    Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en groen kristal.

    Une série de douze verres en cristal vert et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #335
    Val St. Lambert

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #378
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, respectievelijk paars en groen gekleurd in de massa en op kleurloze voet. Beide gemerkt.

    Deux vases en cristal taillé, respectivement vert et mauve dans la masse, sur pieds incolores. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #3
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen afbeeldingen van sterrenbeelden. Gemerkt onderaan. We voegen er twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.

    Une série de six sous-verres en cristal incolore taillé, représentant les signes du zodiaque. Marque en dessous. Nous ajoutons deux petits verres à schnaps.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een Biedermeier olie- en azijnstelletje van 812‰ zilver met kristallen karafjes. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.

    Un huilier-vinaigrier Biedermeier en argent, 821‰, carafes en cristal . Travail allemand et marque d’importation belge, entre 1831 et 1868.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #325
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.

    Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #398

    Twee verschillende designcoupes van mauve kristal. Medio XXe eeuw. Beide gemerkt.

    Deux coupes Design en cristal mauve. Mi XXième siècle. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. l: 52 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #172
    Remy De Pillecyn
    Period: 1920-1986

    “Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #262
    Frans Brouwers

    “De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.

    ”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.
    No longer available
    Dim. 61 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #611

    Een partij diverse postzegels in tien albums: 1. Bulgarije, Ierland, Vatikaan, Griekenland enz. 2. Marokko, Maleisië, Kaapverdië enz. 3. België jaren 80, postfris. 4. Nederland. 5. Varia. Ruanda, Burundi, Katanga. 6. Duitsland: Reich. Bundespost. DDR. E.a. 7. Bulgarije, Polen, USSR enz. 8. Belgisch Congo, Congo, Zaire e.a. 9. Luxemburg, Italië, Spanje, Zweden, Griekenland e.a. 10. Klein album met exotische zegels. En enkele losse zegels, boekjes, oude catalogi e.d.

    Collection de timbres postes dans dix albums: 1. Bulgarie, Irlande, Vatican, Grèce e.a. 2. Maroc, Malaisie, Cap Vert e.a. 3. Belgique années 80, non oblitérés. 4. Pays Bas. 5. Ruanda, Burundi, Katanga. 6. Allemagne: Reich, Bundespost, DDR e.a. 7. Bulgarie, Pologne, CCCP etc. 8. Congo belge, Congo, Zaïre e.a. 9. Luxembourg, Italie, Espagne, Suède, Grèce e.a. 10. Petit album aux timbres exotiques. Et quelque timbres dépareillés, carnets, anciens catalogues etc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #691

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #230

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee amethist cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. (stuk tussen ketting en hanger is geen goud).

    Chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux cabochons d’améthyste ayant un poids total de ± 0,12 ct. La partie entre chaîne et pendentif n’est pas en or.
    No longer available
    Dim. 14,48 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #753
    B.F.K.

    Een jardinière van kobaltblauw porselein met een handgeschilderd bloemendecor met messingen montuur en voet. Onderaan gemerkt.

    Jardinière en porcelaine bleue cobalt à décor de fleurs peint à la main. Monture et base en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #353

    Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.

    Deux petits ânes en cuivre, dont un de style Rococo.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #599

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #321

    Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.

    Une copie récente d’une pendule murale frisonne. Complet.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #550
    Swarovski

    “De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking en met display.

    “L’unicorne”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Martin Zendron. Edition annuelle 1996. Dans une boîte d’origine et avec display.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #45

    Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.

    Boîtier d’horloge de dame art nouveau en platine serti de 18 petits diamants de taille ancienne et de lapis-lazuli.
    No longer available
    Dim. 9,88 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #616

    Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.

    Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 165 & 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More