Similar lots by type
-
#457Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#447“Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Eerste druk, 1952.
”Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Première édition. 1952.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#467Drie albums met gebundelde uitgaven van “Le journal de Mickey”. 1961, 1962 en 1963.
Trois albums comprenant des éditions reliées du “journal de Mickey”. 1961, 1962 et 1963.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#338Christofle, ParisEen visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.
Un couvert à poisson pour douze personnes en métal argenté. Marque et dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#437“Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. Eerste druk. 1953.
”Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. 1953.No longer availableEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#597“Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Pierre Alechinsky“On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 420 / 480 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#869Een Minerva met merk van Kopenhagen (H. 41 cm, ontbrekende lans) en een elf (H. 34 cm, restauratie aan voet en vleugel) van monochroom wit biscuit.
Une Minerva avec marque de Copenhague (H41 cm, lance manquante) et une elfe ( H 354 cm, restauration au pied et à une des ailes) en biscuit blanc monochrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#767Val St. LambertEen art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Amstel Royal HollandEen paar siercachepots van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een gestileerd plantendecor. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot de décoration en faïence de Gouda, décoration de plantes stylisées. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 21 cm h: 15 cmEstimate: € 55 / 65 -
#172Marinus Van Eys“Woonst bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Habitation auprès d’un chemin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#858Een oude boog voor wipschieting. Met originele pees Yvonne Delavie, Jemappes.
Un arc ancien pour le jeu du papegai. Corde d’origine Yvonne Delavie, Jemappe.No longer availableDim. l: 214 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een tweeledige eikenhouten tweedeurs garderobe met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une garde-robe à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. 240 x 140 x 45 cmEstimate: € 300 / 500 -
#656Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#790Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#230Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 900

