Similar lots by type
-
#338Christofle, ParisEen visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.
Un couvert à poisson pour douze personnes en métal argenté. Marque et dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#457Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#467Drie albums met gebundelde uitgaven van “Le journal de Mickey”. 1961, 1962 en 1963.
Trois albums comprenant des éditions reliées du “journal de Mickey”. 1961, 1962 et 1963.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#447“Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Eerste druk, 1952.
”Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Première édition. 1952.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#437“Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. Eerste druk. 1953.
”Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. 1953.No longer availableEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#243Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.
Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#864Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.
Quatre statues d’Orient en métal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#606SumakhEen handgeknoopt Perzisch wollen Kelimtapijt.
Un tapis de Perse Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 372 x 276 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584M.B.“Postes Pays-Bas.” Gemengde techniek op doek. Achteraan toeschrijving.
”Postes Pays-Bas”. Techniques mixtes sur toile. Dédicace au dos.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#859Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#730Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“St. Pieter”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonongrammeerd.
”St. Pierre”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#677Een porseleinen snuffbottle met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon en porcelaine polychrome, décor de personnages dans un paysage. Marque à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#77PillivuytEen paar porseleinen siervazen met handgeschilderde bloemendecors op een groene fond en met vergulde versieringen.
Une paire de vases, décor peint à la main sur fond vert et décorations dorées.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600 / 11800 -
#746KathmanduEen Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80 / 100 -
#33Een karafje en een kruik van glas met respectievelijk een tinnen en een verzilverd koperen montuur.
Une carafe et une cruche en verre avec montures en cuivre et étain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 132 cmEstimate: € 120 / 200

