Similar lots by type
-
#500
Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#435
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#368
Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.
Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#111
Een paar glazen karaffen versierd met een vergulde halve maan op de stoppen.
Paire de carafes en verre décorées d’un croissant de lune doré sur les bouchons.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#188
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.
“Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#103
Een vaas van goudkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre de couleur or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#420
Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#518
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#451
Een vaas van blauw glas met verzilverde monturen.
Vase en verre bleu aux montures argentées.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#329
Twee zg. zakdoekvazen van glaspasta in de stijl van Murano, waarbij de grootste onderaan gemerkt.
Deux vases en pâte de verre dites vases mouchoirs dans le goût de Murano, le plus grand avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 30 cmEstimate: € 60/80 -
#317
Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200/280 -
#319
Een vaas op voet van opaline, versierd met een handgeschilderd decor van bloemen en een bij.
Vase sur piédouche en opaline décoré de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#763
Een lot geslepen kristal. Kleurloos: een vaas met vierkant voetstuk (H. 25 cm), twee zoutschaaltjes op voet (1 beschadigd), een rond bonbonschaaltje met deksel. Blauw: een bol waterkruikje. Groen: een waterglas met een guirlande.
Lot de cristaux taillés. Incolore: un vase à piédouche carré (H. 25 cm), deux salières sur piédouche (1 abîmée), un plat à bonbons couvert rond. Bleu: une cruche à eau sphérique. Vert: un verre à eau décoré d’une guirlande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#793
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#768Verlys France
Een ronde, platte doos van iriserend glas. Het deksel versierd met drie vlinders in reliëf. Gemerkt op het deksel.
Boîte ronde aplatie en verre irisant. Le couvercle décoré de trois papillons en relief. Marque sur le couvercle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60/80 -
#392
Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#649
Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.
Vase allongé en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#411Rudolstadt
Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een door een zuil gedragen coupe met drie handvatten met vrouwenhoofden en onderaan geflankeerd door een zittend kind met bloemen. Restauratie aan een beentje. Gemerkt met ‘RW’ in een bekroond schild.
Vase décoratif en porcelaine polychrome en forme d’une coupe supportée par une colonne. Trois anses en têtes de femme, le bas flanqué d’un enfant assis aux fleurs. Restauration à une jambe. Marque RW dans un écusson couronné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#528
Acht diverse hoofdjes van terracotta en kalksteen (enige kleine letsels). Zuid-Amerika.
Huit petites têtes diverses en terre cuite et calcaire (quelques petits dégâts). Amérique du Sud.No longer availableDim. H. ± 10 cmEstimate: € 60/100 -
#224Karl MergellPeriod: 1870-1944
“Jachtstilleven met een haas”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd K.M. en gedateerd 1911.
“Nature morte de chasse avec lièvre”. Huile sur toile. Monogrammée K.M. et datée 1911.No longer availableDim. 69 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#678
Een paar gesculpteerde slagtanden met afbeeldingen van dieren. Afrikaans werk.
Paire de défenses sculptées décorées d’animaux. Travail africain.No longer availableDim. l: 55 cm -
#298
“Dansende muzen”. Een paar beeldjes van zamak. Kleine beschadigingen. Omstreeks 1900.
“Muses dansantes”. Paire de statuettes en régule. Petits dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#350
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en smaragd cabochons van ± 4 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de cabochons d’émeraudes pesant ± 4 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 1100/1200 -
#670
Twee Afrikaanse vrouwenhoofden van gesculpteerd ivoor. Begin XXste eeuw.
Deux têtes de femmes en ivoire sculpté. Travail africain. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 & 48 cmEstimate: € 200/240 -
#468
Een lot van zes stuks Peruviaans aardewerk w.o. een kruik in de vorm van een saxofoonspeler, een pot in de vorm van een kalkoen en vier kleinere.
Lot de six pièces de faïence péruvienne dont une cruche en forme d’un joueur de saxophone, un pot en forme de dinde et quatre plus petites.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#204Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600/1000 -
#175
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een robijn van ± 0,15 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 450/550 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een saffier van ± 0,75 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1500/1600 -
#562Louis IcartPeriod: 1888-1950
“Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 300/400