Similar lots by type
-
#814Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#684Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#434Een reeks van vijftien kleine tekeningen op papier, toegeschreven aan Penck.
Suite de quinze petits dessins sur papier, attribués à Penck.No longer availableDim. 19 x 12 cm (x 15)Estimate: € 50 / 70 -
#189Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Havenzichtje”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de port”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 x 7,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#433Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976Twee composities, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Deux compositions, technique mixte sur papier. Signées.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#319Marieke De Ridder“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#717Raphael De BuckPeriod: 1902 - 1986“Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.No longer availableDim. 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#618Jadwega MatawowskaPeriod: 1874 - 1963“Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.
“Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#714Albert De Deken“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 55 / 65 -
#199Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Zicht op de Schelde”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 2500 / 2600 -
#742Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#282V. Aerts“Parkzicht”. Aquarel op papier.
“Vue de parc”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#14Marinus de JongerePeriod: 1912 - 1978“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#29Een paar XIXe eeuwse aquarellen als origineel voor modeprenten. Gesigneerd onder de passe-partout.
Paire d’aquarelles du XIXe siècle. Des projets pour des planches de mode. Signées en dessous du passe-partout.No longer availableDim. 27 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#424Edmond van OffelPeriod: 1871-1959“Un fin connaisseur”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Un fin connaisseur”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#309I. Battaille“Tuinzicht”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de jardin”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#444“Bloemen”. Gouache op papier. Draagt handtekening en datering 1964.
“Fleurs”. Gouache sur papier. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 34,5 x 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#524Urbain Gerlo“De Noordzee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
La Mer du Nord”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘78.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#802Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#294T. George“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#673HofmansEen reeks van acht kleine aquarellen met voorstellingen van krijgsgevangenen in diverse landen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Allen gesigneerd. Bijgevoegd een aquarel van een sneuvelende soldaat van dezelfde kunstenaar, gesigneerd ‘41.
Suite de huit petites aquarelles représentant des prisonniers de guerre de différents pays lors de la Seconde Guerre Mondiale. Signées. Nous ajoutons une aquarelle d’un soldat mort par le même auteur, signée et datée ‘41.No longer availableDim. 10 x 10 & 35 x 26 cmEstimate: € 160 / 240 -
#682Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#187Marcel Taton“Oh...Ange”. Bronzen beeld.
“Oh...Ange”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#21Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een vaas van geslepen kleurloos kristal, in een verzilverd metalen houder met een gedreven Napoléon III-motief.
Vase en cristal taillé incolore avec monture en métal argenté avec motif Napoléon III repoussé.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 25 / 40 -
#730Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#800Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#104Pol Marijnissen“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#77Boch La LouvièreEen aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.
Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#548Een paar vierhoekige vazen van Cantonporselein, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkels.
Paire de vases carrés en porcelaine de Canton décoré de fleurs et de papillons. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#63Een lot van 51 Delftse tegels.
Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.No longer availableDim. 13 x 13 & 15 x 15 cmEstimate: € 200 / 300 -
#506Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinois à tablette sculpté représentant des personnages sous verre. Quatre pieds recourbés, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#381Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze vaas, een vaas met bloemendecor op groene achtergrond en een mauve gedubbelde coupe op voet. De laatste met randschilfer.
Lot de cristaux, comprenant un vase incolore, un vase à décor floral sur fond vert et une coupe doublée mauve sur piédouche. Ce dernier à éclat.No longer availableDim. h: 22 - 30 cmEstimate: € 40 / 60

