Similar lots by type
-
#816Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.
Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#595Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.
Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#818Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.
Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#811Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#824Een paar eikenhouten armstoelen in Lodewijk XV-inspiratie met stoffen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de tissus.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#817Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.
Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#610Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.
Vitrine à deux portes en chêne.No longer available -
#804Een mahoniehouten buffet in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder een lade.
Buffet en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 50 / 100 -
#822Een eikenhouten hoekkastje met één deur.
Encoignure en chêne ouvrant à une porte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#814Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.
Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 3à / 60 -
#810Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.
Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#829Een kleine tweedeursvitrine met glas-in-loodraampjes.
Vitrine à deux portes et aux vitraux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 80 / 120 -
#820Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.
Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#819Een lot meubelen, bestaande uit een bankje, twee stoeltjes en een hoge stoel met rieten bekleding.
Lot de meubles comprenant une banquette, deux chaises et une haute chaise à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#808Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.
Table sobre à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#826Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.
Trois fauteuils différents en acajou.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#795Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 180 -
#805Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.
Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#809Een kaarttafel van gefineerd hout met vier tapse poten op wieltjes en vier driehoekige klapbladen, versierd met inlegwerk over een vilten blad
Table à jeux en bois de placage sur quatre pieds fuseaux sur roulettes, quatre abattants triangulaires incrustés. Tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 100 / 200 -
#807Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.
Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.No longer available -
#825Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#802Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Table de salon en chêne à deux abattants.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#815Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#196Een gesculpteerd eikenhouten kast op bolpoten met vier deuren en twee laden in de gordel.
Meuble en chêne sculpté ouvrant à quatre portes et à deux tiroirs en ceinture. Pieds boules.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#73(Zuid-Amerikaanse cultuur, 6 boeken, als nieuw). Francis Devigne 2006. “Prodigioso Perù Profundo. Chamànico, Còsmico, Simbòlico” (hardcover, dustjacket. Spaans). Thames & Hudson London 1992. Stone-Miller. “To weave for the sun. Ancient Andean Textiles” (softcover). Time-Life 1998. “De Geest van de Jaguar. Zuid-Amerikaanse mythen” (hardcover, dustjacket, Nederland). Ed. Nerea 2002. Alexandra Kennedy. “Arte de la Real Audiencia de Quito, siglos XVII-XIX” (hardcover, dustjacket). Ed. Villegas 1999.(..)
(Culture sud-américaine, 6 livres, comme neuf). Francis Devigne 2006. “Prodigioso Perù Profundo. Chamànico, Còsmico, Simbòlico” (hardcover, jaquette. espagnol). Thames & Hudson London 1992. Stone-Miller. “To weave for the sun. Ancient Andean Textiles” (softcover). Time-Life 1998. “De Geest van de Jaguar. Zuid-Amerikaanse mythen” (hardcover, jaquette, néerlandais). Ed. Nerea 2002. Alexandra Kennedy. “Arte de la Real Audiencia de Quito, siglos XVII-XIX” (hardcover, jaquette). Ed. Villegas 1999. Ka(..)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#549Guido MarimanPeriod: °1948“Vrouwenportret”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#80Drie verschillende halssnoeren van amber.
Trois colliers différents en ambre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#184Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 199 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Een paar verschillende watervaasjes van wit porselein met een meerkleurig decor van resp. een vogel bij bloemen en een geisha. We voegen er een capicine kommetje met een decor van pioenen op bruine fond aan toe.
Deux différents vases en porcelaine blanche à décor polychrome d’un oiseau sur des fleurs respectivement d’une geisha. Nous ajoutons un petit bol capucine à décor de pivoines en cartouche.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#130Een halssnoer in de vorm van een jaguar van zilver in originele doos. Galeria del Museo. Lima, Peru
Collier en forme de jaguar en argent. Dans la boîte d’origine de la Galeria del Museo. Lima, Pérou.No longer availableDim. 35,65 gEstimate: € 80 / 150 -
#258Een inktstel van meerkleurig en verguld Brussels porselein, getooid met een hond op het deksel. Recipiënten incluis. Eind XIXe eeuw.
Encrier en porcelaine polychrome et dorée de Bruxelles, surmonté d’un chien. Avec les récipients. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#426HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#51Val St. LambertEen vaas van mauve kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Vase en cristal mauve. Années 60. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Georges Van Der StraetenPeriod: 1856 - 1926Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 220 / 280

