Similar lots by type
-
#825
Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#814
Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.
Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 3à/60 -
#823
Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à/260 -
#829
Een kleine tweedeursvitrine met glas-in-loodraampjes.
Vitrine à deux portes et aux vitraux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 80/120 -
#804
Een mahoniehouten buffet in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder een lade.
Buffet en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 50/100 -
#802
Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Table de salon en chêne à deux abattants.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#815
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#808
Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.
Table sobre à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#809
Een kaarttafel van gefineerd hout met vier tapse poten op wieltjes en vier driehoekige klapbladen, versierd met inlegwerk over een vilten blad
Table à jeux en bois de placage sur quatre pieds fuseaux sur roulettes, quatre abattants triangulaires incrustés. Tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 100/200 -
#811
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#805
Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.
Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#610
Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.
Vitrine à deux portes en chêne.No longer available -
#595
Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.
Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#826
Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.
Trois fauteuils différents en acajou.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#810
Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.
Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#822
Een eikenhouten hoekkastje met één deur.
Encoignure en chêne ouvrant à une porte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#816
Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.
Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#795
Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/180 -
#820
Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.
Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#818
Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.
Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/100 -
#819
Een lot meubelen, bestaande uit een bankje, twee stoeltjes en een hoge stoel met rieten bekleding.
Lot de meubles comprenant une banquette, deux chaises et une haute chaise à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#824
Een paar eikenhouten armstoelen in Lodewijk XV-inspiratie met stoffen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de tissus.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#817
Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.
Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#807
Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.
Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.No longer available
Other lots in this auction
-
#388
Twee designasbakken van resp. mauve en rood gegoten kristal.
Deux cendriers modernes en cristai mauve et rouge.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#646A. Hölterhoff
Wit marmeren buste van een lachend meisje. Gesigneerd.
Buste en marbre blanc représentant une fille souriant. Signé.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 400/600 -
#323Ch. Helmrich, Ostende
Een schouwpendule van verguld zamak en albast, bovenaan getooid met een ridder met paard. Beschadiging.
Pendule en régule doré et albâtre. Surmontée d’un chevalier à cheval. Dégât.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#645
Een foto van Marilyn Monroe in een kader met spiegelglas.
Photographie de Marilyn Monroe dans un cadre en verre miroir.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150/180 -
#370Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#492
Een Chinees juwelenkabinetje met plaquettes van gesculpteerd jade.
Petit cabinet à bijoux chinois aux plaquettes en jade sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#625Chelsea
Tamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.
Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 100/120 -
#272L. Schuermans
“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Tour Saint-Rombaut à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#383
Een asbak van verzilverd metaal, getooid met een viermotorig vliegtuig. We voegen er een koperen vide-poche met een kikker in reliëf aan toe.
Cendrier en métal argenté surmonté d’un avion à quatre moteurs. Nous ajoutons un vide-poche en cuivre décoré d’une grenouille en relief.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#353
Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen, waarvan twee met ivoren kaders.
Lot de cinq miniatures peintes à la main dont deux aux cadres en ivoire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#673
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een famille noiredecor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille noire de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#525
Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80