Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier beeldjes van monochroom wit biscuit. Merken van Scheibe -  Alsbach en Unterweissbach.

Een lot van vier beeldjes van monochroom wit biscuit. Merken van Scheibe - Alsbach en Unterweissbach.

Lot de quatre figurines monochromes en biscuit blanc. Marques Scheibe - Alsbach et Unterweissbach.
Dim. h: 11 - 18 cm
SKU: 2408210578.
Category: Biscuit.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #578
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #22
    Capodimonte

    “Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.

    Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #331
    Lladro

    “Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.

    Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16,5 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #287

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig Hart, een Maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

    Un lot de biscuit blanc monochrome, composé d'un Christ Sacré-Cœur, d'une Marie Sacré-Cœur et de quatre putti faisant de la musique.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #31
    Goebel, Germany

    “Tandpijn”. Een meerkleurig biscuit beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Maux de dents. Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #180

    Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.

    Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 13,68 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #273

    Een kruisbeeldje onder glazen stolp.

    Un crucifix sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #477

    Een gesculpteerd Afrikaans ivoren hoofd.

    Une tête africaine en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #430

    Een geelgouden munt van 50 ecu. 900‰. 1987. Karel V.

    Une pièce de 50 écus en or jaune. 900‰. 1987. Charles V.
    No longer available
    Dim. 17, 27 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #72
    Santiago Carbonell
    Period: °1960

    “Rustende figuur”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/100 buiten de plaat.

    “Figure au repos”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/100 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #59

    “Het verzamelen van de jachtbuit”. Olieverf op koper. Russische school, XIXe eeuw. Verfschade bovenaan.

    Collecte du butin de chasse. Huile sur cuivre. Ecole russe, XIXe siècle. Dégâts à la peinture vers le haut.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale briljant van +- 0,70 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant taillé en brillant d'un poids combiné de +- 0,49 ct et d'une taille centrale en brillant de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #571

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.

    “Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.
    No longer available
    Dim. 40 X 22 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #298

    Een paar antieke koperen olielampjes.

    Une paire de lampes à huile en laiton antique.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #3

    Een porseleinen penseelkoker.

    Un étui à pinceaux en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #150

    Een 18 K geelgouden slavenarmband.

    Un bracelet d'esclave en or jaune 18K.
    No longer available
    Dim. 18,60 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #618

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue” glazuur.

    Petit vase en porcelaine de Chine à glaçure bleue poudrée.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More