Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier boeken:- “Palieter”. 36ste druk en versierd met prenten van Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling over F. Timmermans.
Felix Timmermans

Een lot van vier boeken: - “Pallieter”. 36ste druk en versierd met prenten van Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975. - “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933. - “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. - “Met pen en penseel”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling over F. Timmermans.

Lot de quatre livres: - “Pallieter”. 36e édition illustrée d’estampes par Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975. - “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933. - “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. - “Met pen en penseel”. Catalogue d’une exposition de F. Timmermans.
SKU: 2806160680.
Category: Boek.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #680
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #641

    The Illustrated War News”. Delen II, III, IV en V. Slijtage.

    The Illustrated War News”. Parties II, III, IV et V. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    “Olympia 1936’. Met originele stofkaft.

    “Olympia 1936”. Avec étui de protection original.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #353

    Een lot van drie boeken: - “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo en het Gemeentekrediet. - “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn en André Mertens. Ed. Lannoo. - “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Uitgegeven door het provinciebestuur Antwerpen.

    Lot de trois livres:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo et Gemeentekrediet. - “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn et André Mertens. Ed. Lannoo. - “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Ed. Province d’Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #732

    “Antwerpse retabels. 15de en 16de eeuw”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling in de kathedraal van Antwerpen in het kader van “Antwerpen ‘93”.

    “Retables anversois. 15e et 16 e siècles”. Catalogue d’une exposition dans la Cathédrale d’Anvers à l’occasion de “Antwerpen ‘93”.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 30
  • #739

    “Romain Malfliet. Antwerpen”. Willem Persoon e.a. Ed. Danthe N.V. 1980.

    Willem Persoon e.a. “Romain Malfliet. Antwerpen”. Ed. Danthe N.V. 1980.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 40
  • #553

    Een lot van tien oude boeken in lederen band uit de XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot de dix livres anciens recouvert de cuir des XVIIIe et XIXe siècles.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Een boek over M. I. Hummel. 1990.

    Livre traitant M.I. Hummel. 1990.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 28
  • #744

    Een lot van twee boeken met betrekking tot antiek. Uitgegeven in 1977 en 1982.

    Lot de deux livres traitant les antiquités. Ed. en 1977 et 1982.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 30
  • #722

    Twee boeken m.b.t. kunst: - “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971. - “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Brussel.

    Deux livres traitant les arts: - “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971. - “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #642

    “Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Uitgeverij: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.

    “Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Ed.: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #463

    Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.

    Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677

    Een knobbelvaas van wit en blauw aardewerk met een decor van vogels en bloesems.

    Vase en faïence bleue et blanche à décor d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.

    Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #464
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “Meisje met speelgoed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Fille aux jouets”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #428

    Een rundskopje van gesculpteerd steen. Bodemvondst, Egypte.

    Tête de boeuf en pierre sculptée. Pièce de fouille, Egypte.
    No longer available
    Dim. l: 7 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #313

    Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.

    Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #394
    Val St. Lambert

    Drie paar kandelaars van deels gesatineerd glas, gedragen door een beeltenis van het Heilig Hart. Twee gemerkt.

    Trois paires de candélabres en verre partiellement satiné portés par une statuette du Sacré Coeur. Deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #347
    Val St. Lambert

    Een roze en een lichtgroene kristallen vaas en een schaal, eveneens lichtgroen in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal et plat. Colorés vert clair dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #373

    Twee kronen van heiligenbeelden van gedreven zilver in barokke stijl waarvan één kleinere en beschadigd.

    Deux couronnes anciennes de sculptures religieuses en argent repoussé de style baroque. La plus petite abîmée.
    No longer available
    Dim. Ø 14 en 10 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #738

    Een paar olifantjes van gesculpteerd hout met ivoren details.

    Paire d’éléphants en bois sculpté aux détails en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #608

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #650

    Drie oude bureaulampen van koper.

    Trois lampes de bureau anciennes en cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More