#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
#361
Verrekijker in etui.
#35
Een gouden munt van Edward VII. 1905.
#402
Een originele affiche van de Burgerbescherming.
#632François BlommaertsPeriod: °1955
“Abstract”. Een wandtapijt. Met certificaat.
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#200
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#483
Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
#205
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. +- 1880.No longer availableDim. 12,53 gEstimate: € 1000 / 1200
#734
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#437Val St. Lambert
Een lampvoet van kleurloos kristal. Gemerkt.
#468
”Grey’s Elegy”. Verzenboek met vergulde accenten versierd.
#769
#166
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style renaissance malinois à deux portes vitraux au plomb dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 233 cmEstimate: € 50 / 80 -
#858
Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
#733
Een Chinese vaas en gemberpot met een landschap en tekst als versiering.
Un vase chinois et un pot à gingembre, décoration de paysage et d’un texte.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#122Hubert Coeck
”Vue sur le vieux bac de Niel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#296
#893
#197Val St. Lambert
#721
Een paar schotels van Imariporselein.
Une paire de plats en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60