Other lots in this auction
-
#759
Main gauche van staal.
Main gauche en acier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#767
Twee asbakken, waarbij één van deels groen kristal en de andere van Muranoglas, getooid met een vis.
Deux cendriers dont un partiellement coloré vert dans la masse, l’autre en verre de Murano polychrome, surmonté d’un poisson.No longer availableDim. h: 16 & 7 cmEstimate: € 40/60 -
#433
Een lot van zeven eitjes van verschillende mineralen.
Un lot de sept oeufs en pierres dures différentesNo longer availableEstimate: € 30/40 -
#296
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten
Une table à allonges en chêne à pieds torsadés.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#64
Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60/80 -
#158
Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice door Ludovic de Clercq en Joan Van Berg in goede staat, zoals het portret van Joann Ludovicus Schönleben door de laatste. Perkamenten band met goudopdruk in behoorlijke staat, rug verkleurd.
Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice par Ludovic de Clercq et Joan Van Berg en bon état comme le portrait de Joann Ludovicus Schönleben par le dernier. Couverture en parchemin imprimé d’or et en état raisonnable. Dos décoloré.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#654
Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#70
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde fotohouder en een kruisje.
Porte-photo en or jaune 18 ct gravé. Ainsi qu’un petit cruxifix.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 150/200 -
#615
Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 148 x 100 x 46 cmEstimate: € 180/220 -
#720
Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#290
Een 18 karaats geel gouden broche met ajourwerk in de vorm van bloemen en twee knoopversieringen.
Broche en or jaune 18 ct ajourée en forme de fleurs. Ainsi que deux boutons.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 180/250 -
#368
Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
Un samovar en cuivre jaune, marque Nizni-Novgorod 1896.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 40/50