#808
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#248
Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
#379
Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
#484
“Napoleon Bonaparte”. Een handgeschilderd miniatuurtje. Gesigneerd.
”Napoléon Bonaparte”. Une miniature peint à la main. Signée.No longer availableDim. 6,5 x 5 cmEstimate: € 25/35 -
#791
Twee oude bijlen met houten stelen.
#406
Twee mahoniehouten stoelen en een armstoel in Regencystijl.
Deux chaises en acajou et un fauteuil style Régency.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#301
“Liggende bacchante”. Een beeld van rood gepatineerd terracotta.
”Bacchante couchée”. Une statue en terre cuite rouge.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
#708
“Moeder met zogende kroost”. Een Afrikaans houten beeld.
#468
”Grey’s Elegy”. Verzenboek met vergulde accenten versierd.
”Grey’s Elegy”. Un livre de vers aux accents dorés.No longer availableEstimate: € 25/35