Similar lots by type
-
#359A. Decroos
“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#581
Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
Un bouddha thaïlandais en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80/100 -
#201
Een merkwaardige Japanse bronzen/ messingen kelk, versierd met draken. Omstreeks 1900.
Calice japonais remarquable en bronze décoré de dragons. Vers 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/120 -
#551
Een grote kom van meerkleurig Japans porselein met een decor van krijgers. In antieke bronzen houder.
Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#532
Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemen- en plantendecor.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/150 -
#541
Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.
Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#580
Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté pentagonal avec dessus en marbre.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 200/240 -
#520
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van kostbaarheden in cartouches, omgeven door bloemen.
Paire de potiches en porcelaine de Chine décorées d’objets précieux dans des cartouches entourées de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 180/200 -
#214
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en messing, opgebouwd uit een sierstuk, getooid met een papegaai en met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken met porseleinen bloemen. Apocrief gemerkt achteraan.
Une paire de candélabres en porcelaine polychrome et laiton, une pièce décorative est surmontée d’un perroquet portant deux lumières en forme de guirlandes aux fleurs en porcelaine. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 750/800 -
#229
Een porseleinen jardinière op piëdestal met putti in hoogreliëf op een roze gemarmerde achtergrond en met vergulde strikken. Vermoedelijk Italiaans.
Une jardinière en porcelaine à piédestal avec des putti en haut relief sur fond marbré rose et avec des nœuds dorés. Vraisemblablement italien.No longer availableDim. h: 77 + 30 cmEstimate: € 80/120 -
#228
Een dekseldoos van kobaltblauw porselein met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt ‘A.C.F.”
Boîte à couvercle en porcelaine bleu cobalt à décor floral multicolore. Marquée 'A.C.F.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#530
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.
Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180/200 -
#204
Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150/200 -
#191
Een paar kandelaars van brons en meerkleurig porselein in de vorm van papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze et porcelaine multicolore en forme de perroquets.No longer availableDim. h: 47 & 52 cmEstimate: € 550/600 -
#561
Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30/50 -
#473
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30/40 -
#518
“Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.
Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80/100 -
#610
Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 350/450 -
#676
Een Chinees porseleinen paraplubak met een decor van bloemen en vogels. Vernislaag te verwijderen.
Un porte-parapluie en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d'oiseaux. Le vernis s'enlève.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#571
Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
Une paire de statues en bois tropical sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 50 & 60 cmEstimate: € 40/50 -
#577
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#586
Een Chinees koffertje met uitgestoken paneeltjes.
Un coffret chinois avec des panneaux sculptés.No longer availableDim. 50 x 87 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#573
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#538
Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#687
Een lot messingen voorwerpen, bestaande uit twee plaquettes met beeltenis van Christus en maria, een Sint Antonius, een vijzel met stamper, een wijwatervaatje met beeltenis van het Lam Gods en een tafelbelletje.
Un lot d'objets en laiton, composé de deux plaques représentant le Christ et Marie, un saint Antoine, un mortier et un pilon, un bénitier représentant l'Agneau mystique et une cloche de table.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#654
Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 15 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#335
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 200/250 -
#554
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#690
Een vol messingen kerkkandelaar.
Un chandelier d'église en laiton.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 35/45 -
#30
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.No longer availableDim. 12,34 gEstimate: € 370/450 -
#649
Een eikenhouten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met een rood marmeren blad.
Une console murale de style Louis XVI en chêne avec un dessus en marbre rouge.No longer availableDim. 95 x 68 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#493
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#235
Een 18 K witgouden ring bezet met een verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de saphirs de couleur différente d'un poids combiné de +- 3,20 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 1300/1500 -
#328
Een lot van drie stuks glaswerk, bestaande uit een grote parfumfles, een karafje met stop en een sodafles van Wagon Stenay.
Lot de trois pièces de verrerie, composé d'un grand flacon de parfum, d'une carafe avec bouchon et d'une bouteille de soda Wagon Stenay.No longer availableDim. h: 25 & 32 cmEstimate: € 50/60 -
#144Angelo VadalaPeriod: °1940
“Familieportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Portrait de famille”. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 350/500 -
#579
Een spiegel in beigegepatineerde houten lijst in Lodewijk XVI-stijl, versierd met een ovaal olieverfschilderij op paneel met een voorstelling van een muziekspeler bij twee jonge vrouwen.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois patiné beige, orné d'une peinture ovale à l'huile sur panneau représentant un joueur de musique avec deux jeunes femmes.No longer availableDim. 175 x 81 cmEstimate: € 200/300