#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#696Hamadan
#706Heriz
#636Shiraz
#656Tabriz
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#666Heriz
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#686Gabbeh
#626Koliai
#616Gabbeh
#646Tabriz
#766Amanaban
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#496
Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#846
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#756
#836Balluch
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#716
#596Gabbeh
#726
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 210 x 130 cmEstimate: € 80 / 120
#472
#689
“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#387
”Sagittaire”. Une statue en plâtre à patine en deux couleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#444
Un lustre de vestibule style Empire à cinq bougeoirs et cinq lampes, ainsi que des pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#822
#331
“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
#888
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een malachiet.
#429
Drie kunstboeken:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Zeer goede staat.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.
Trois livres d’Art:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Très bon état.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Très bon état.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Très bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#316
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
#711
#175
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800 / 1000