Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).

Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).

Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).
Dim. h: 20 - 27 cm
SKU: 3101230697.
Category: Glas.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #697
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #247

    Twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.

    Deux vases en pâte de verre, un design "Tip Gallé" et un design de Carly.
    No longer available
    Dim. h34,5cm x Ø13cm & h24cm x Ø12cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #692

    Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

    Deux ensembles de douze verres à cocktail en verre incolore chacun.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #417

    Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.

    Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #337

    Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.

    Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #547

    Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.

    Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.
    No longer available
    Dim. h 32 x 17 b cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #233
    Val Saint Lambert Belgique

    Vaasje blauw/koper, circa 1900, gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”.

    Vase bleu/cuivre, vers 1900, marqué « Val Saint Lambert Belgique ».
    No longer available
    Dim. h17,5cm x Ø9cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #287

    Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

    Vase en verre vieux rose à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #327
    Römische Glashütte, Linz

    Een coupe van meerkleurig glaspasta. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en pâte de verre multicolore. Travail autrichien. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #97

    Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.

    Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.
    No longer available
    Dim. h47cm x Ø22cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #628

    Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.

    Un modèle pour un belvédère d'après un dessin de 1867.
    No longer available
    Dim. h 45cm x Ø 23cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #558
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.

    Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.
    No longer available
    Dim. h24cm x b11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #234
    L. Trezel

    Een set van twee art nouveau glasramen gedecoreerd in reliëf met bloemen. Gedateerd 1906 (bijgevoegde documentatie).

    Ensemble de deux vitraux Art Nouveau à décor en relief de fleurs. Daté 1906 (documentation jointe).
    No longer available
    Dim. 47 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.

    Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.
    No longer available
    Dim. H: 3-22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.

    Une table basse en bois dur sculpté avec six chaises. La tablette décorée d'une scène de guerre sculptée sous verre.
    No longer available
    Dim. Tafel H: 52 cm Stoel H: 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #458

    Zeldzaam Booms vaasje in blauw glas met gouden design, label “handpainted in Boom”.

    Rare vase de Boom en verre bleu à décor doré, étiquette "handpainted in Boom".
    No longer available
    Dim. h17cm x Ø14cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #667

    Lot bestaande uit 2 rood glazen fruitschaaltjes 2 groene vaasjes met bloementekening. 1 blauw-rood kom/vaasje.

    Lot composé de 2 coupes à fruits en verre rouge et de 2 vases verts avec dessin de fleurs. 1 bol/vase bleu-rouge.
    No longer available
    Dim. h 17 cm x Ø 17 cm, h 22,5 cm x Ø 9 cm, h 9 cm x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #635
    Murano

    lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.

    lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.
    No longer available
    Dim. H: 23-33 cm
    Estimate: € 75 / 95
  • #543

    Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.

    Vase de Murano, multicolore, décor fluide.
    No longer available
    Dim. h 37 x b 10 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #548
    Kosta Boda

    Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.

    Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.
    No longer available
    Dim. h 35 cm x b 21 cm
    Estimate: € 110 / 130

Other lots in this auction

  • #31

    Drie Russische reisiconen met voorstelling van Sint-Joris. Eén geajoureerd, één triptiek en een iets grotere met verzilverd metalen riza.

    Trois icônes de voyage russes représentant Saint George. Un ajouré, un triptyque et un légèrement plus grand avec riza en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 10x6 cm 7x9 cm 10x13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108

    Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.

    Une coupe en cuivre richement décorée avec putto sur le couvercle. Avec poignées en forme de vigne.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #151

    Een Madonna en Kind, zeer fijn gesculpteerd palmhout. Mechels 17de eeuw, op reliekschrijn ‘de Sepul. BMV’. Kroontje van Kind ontbreekt.

    Une Vierge à l'Enfant en buis très finement sculpté. Malines XVIIe siècle, sur le reliquaire 'de Sepul. BMV'. La couronne de l'Enfant est manquante.
    No longer available
    Dim. h 28 cm (h 9 cm)
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #376

    Moderne nest of tables, houten tablet en inoxen poten. Drie stuks.

    Tables gigognes modernes, tablette en bois et pieds en acier inoxydable. Trois pièces.
    No longer available
    Dim. H. 38 x 36 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #695

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.

    Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #7

    Een lot van tien antieke borden van Straatsburgs aardewerk.

    Lot de dix assiettes anciennes en faïence de Strasbourg.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Drie verschillende 18 karaats geelgouden ringen bezet met pareltjes, opaal en een rode steen.

    Trois bagues différentes en or jaune 18 carats serties de perles, d'opale et d'une pierre rouge.
    No longer available
    Dim. 6,63 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #342

    Een smeedijzeren staande lamp.

    Un lampadaire en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435
    Joris Buseyne

    “Uil” beeldje van geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel.

    Figurine "Chouette" en terre vernissée, marquée sur le fond. « Joris Buseyne », Mortsel.
    No longer available
    Dim. h38cm x 17cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #150

    Een 21 K witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc 21 kt serti de diamants d'un poids combiné d'environ 1,19 ct.
    No longer available
    Dim. 20,65 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • Een Delftse en een Engelse dekselvaas met een blauw en wit decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Dim. H. 44 & 36 cm
  • #302

    6 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelands taferelen.

    6 gravures en couleurs, encadrées, XVIIIe siècle, diverses scènes urbaines et rurales.
    No longer available
    Dim. h32cm x b42cm
    Estimate: € 90 / 120
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More