Similar lots by type
-
#1051
En lot van vier kunstboeken met betrekking tot Servaes, Raveel, Matisse en Van Gogh.
Lot de quatre livres traitant les artistes Servaes, Raveel, Matisse et Van Gogh.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#737
Drie boeken met betrekking tot Afrikaanse maskers en kunst.
Trois livres au sujet de l’art et des masques africain.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#49
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#423
Een lot van zes boeken met betrekking tot kunst.
Lot de six livres traitant les arts.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#418
Een lot boeken met verschillende thema’s, waaronder China, Antwerpen, Karel de Stoute en schatten uit de nieuwe wereld.
Lot de livres aux thèmes différents dont la Chine, Anvers, Charles le Hardi et Trésor du Nouveau Monde.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#497
Een lot van zes banden met weekbladen van het einde van de XIXe en de eerste helft van de XXe eeuw, waaronder “Le monde illustré” & “Le patriote illustré”. We voegen er twee volumes van ‘Le million’ aan toe.
Six volumes d’hebdomadaires de la fin du XIXe siècle et de la première moitié du XXe siècle dont “Le Monde Illustré” et “Le Patriote Illustré”. Nous ajoutons deux volumes de “Le Million”.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#257
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1015
Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.
Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#81
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#742
Drie porseleinen flesjes met een meerkleurig bloemendecor. Enkele schilfers. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Trois flacons en porcelaine à décor polychrome de fleurs. Quelques éclats. Travail chinois, marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#156
Een pianostoeltje van gesculpteerd notenhout met een schelpvormig zitvlak op drie leeuwenpoten.
Petit tabouret de piano en noyer sculpté à siège en forme de coquille et sur trois griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#273Frans Van Immerseel
“Wilmarsdonk” & ”Oorderen”. Een paar glasramen in lichtkasten. Gesigneerd.
“Wilmarsdonk” & “Oorderen”. Vitraux en caissons lumineux.No longer availableDim. 52 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#904J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#35
Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1009
Een lot bronzen voorwerpen, bestaande uit drie verschillende siervaasjes, een juwelendoosje en een drageoir.
Lot d’objets en bronze comprenant trois vases décoratifs, une boîte à bijoux et un drageoir.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1088Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80/100 -
#1096
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#1031
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableEstimate: € 40/60