Similar lots by type
-
#747
“Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.
“Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#727
Een lot van 50 Franstalige boeken met betrekking tot kunst, waarbij voornamelijk schilderkunst.
Lot de 50 livres francophones traitant sur les arts, surtout la peinture.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#354
12 boeken m.b.t. Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(met hypsoskaart). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Antwerpen. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). En zes andere. Goede staat.
12 en relation avec la navigation maritime: Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(avec carte hypsos). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Anvers. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). Et six autres. Bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#263
“Geschiedenis van Antwerpen sedert de stichting der stad tot onze tyden, uitgegeven door de rederykkamer De Olyftak en bewerkt door F.H. Mertens & K.L. Torfs”, Uitgave C. de Vries - Brouwers, Antwerpen 1975. Een Hardcover uitgave in 8 delen in kunstleder met goudopdruk. Talrijke platen en al dan niet uitvouwbare kaarten.
“Geschiedenis van Antwerpen sedert de stichting der stad tot onze tyden, uitgegeven door de rederykkamer De Olyftak en bewerkt door F.H. Mertens & K.L. Torfs”, Ed. C. de Vries - Brouwers, Anvers 1975. Couverture dure, 8 volumes en simili imprimé d’or. Nombreuses planches et cartes dont certaines dépliantes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#737
Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#463
Een lot van 33, grotendeels Nederlandstalige boeken met betrekking tot kunst.
Un lot de 33 livres en Néerlandais, la plupart portent sur l’Art.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#323Mercatorfonds
Vijf kunstboeken: - De orgelkunst- Willem de Zwijger- P.P. Rubens- De Gouden eeuw van Antwerpen- De Vlaamse wandtapijten...
Cinq livres d’Art:: - De orgelkunst- Willem de Zwijger- Rubens- De Gouden eeuw van Antwerpen- De Vlaamse wandtapijten..."No longer availableEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#249Pr. De TroyerPeriod: 1880 - 1961
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#305
Een zeer groot en gevarieerd lot gesteenten en mineralen.
Un grand lot diversifié de pierres et minéraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#157
“Engel met vogel”. Een beeld van zwartgepatineerd brons.
”Ange et oiseau”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#699
“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1985 buiten de plaat.
“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Litho. Signée et datée 1985 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#303
Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161Royal porcelain by Pienong Benjarong
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#606
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#661
De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.
Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#456
Een sober vierkant speeltafeltje met een omkeerbaar blad.
Une table à jeux sobre avec tablette renversable.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#49M. Chagall
“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#552Corneille
“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 111/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 111/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#663
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee kruiken en een voetstoofje met houten bakje. Omstreeks 1800.
Lot de faïences flamandes comprenant deux cruches et un chauffe-pieds à encadrement en bois. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100 / 120