Similar lots by type
-
#727
Een lot van 50 Franstalige boeken met betrekking tot kunst, waarbij voornamelijk schilderkunst.
Lot de 50 livres francophones traitant sur les arts, surtout la peinture.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#747
“Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.
“Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#263
“Geschiedenis van Antwerpen sedert de stichting der stad tot onze tyden, uitgegeven door de rederykkamer De Olyftak en bewerkt door F.H. Mertens & K.L. Torfs”, Uitgave C. de Vries - Brouwers, Antwerpen 1975. Een Hardcover uitgave in 8 delen in kunstleder met goudopdruk. Talrijke platen en al dan niet uitvouwbare kaarten.
“Geschiedenis van Antwerpen sedert de stichting der stad tot onze tyden, uitgegeven door de rederykkamer De Olyftak en bewerkt door F.H. Mertens & K.L. Torfs”, Ed. C. de Vries - Brouwers, Anvers 1975. Couverture dure, 8 volumes en simili imprimé d’or. Nombreuses planches et cartes dont certaines dépliantes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#323Mercatorfonds
Vijf kunstboeken: - De orgelkunst- Willem de Zwijger- P.P. Rubens- De Gouden eeuw van Antwerpen- De Vlaamse wandtapijten...
Cinq livres d’Art:: - De orgelkunst- Willem de Zwijger- Rubens- De Gouden eeuw van Antwerpen- De Vlaamse wandtapijten..."No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#354
12 boeken m.b.t. Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(met hypsoskaart). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Antwerpen. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). En zes andere. Goede staat.
12 en relation avec la navigation maritime: Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(avec carte hypsos). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Anvers. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). Et six autres. Bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#737
Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#463
Een lot van 33, grotendeels Nederlandstalige boeken met betrekking tot kunst.
Un lot de 33 livres en Néerlandais, la plupart portent sur l’Art.No longer availableEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#706
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50 / 80 -
#273
Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#370Royal Canadian
Veertien verschillende zilveren munten van 1981. In originele etui. En vier Chinese munten van 5 Yuan, telkens 22,22 g zilver met certificaat en in originele doos. We voegen er 18 velletjes bladgoud aan toe.
Monnaie Royale Canadienne, étui d’origine contenant 14 pièces en argent resp. argent et cuivre. Ainsi que 4 pièces chinoises de 5 yuan en argent (chaque fois 22,22 g) avec certificat et dans la boîte d’origine. Nous ajoutons 18 petites feuilles d’or.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#483Schatz Kunda
Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#542Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 67/150 buiten de plaat.
“Green head”. Sérigraphie. Signée et numérotée 67/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 230 / 280 -
#41
Een lot van twee verschillende siervazen van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de deux vases en cristal incolore. Marques.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#654
Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#653
Een kleine klapsecretaire van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag. Binnenin drie laden en een secreet.
Petit secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis XV, décoré de marquetterie aux fleurs et aux montures en bronze. A l’intérieur trois tiroirs et un secret.No longer availableDim. 92 x 66 x 45 cmEstimate: € 300 / 500 -
#77Hérgé
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#532
Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100 / 160 -
#353
Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
Deux petits ânes en cuivre, dont un de style Rococo.No longer availableDim. h: 42 & 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#759
Main gauche van staal.
Main gauche en acier.No longer availableEstimate: € 100 / 120