#19
#474
“Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.
#576
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#544
Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
#163
“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
#687
Een paar Napoleontische generaals in polychroom porselein.
#230
#523
#173
“Varkentje”. Een metalen beeldje.
#304
«Navires de la General Steam Navigation Company». Une lithographie de Duncan d'après l'original de Huggins. Londres, 1842.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136
Een bretoens kastje.
#177
Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt, hoorns en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et martelé décoré sur fond noir. Au sommet du casque convexe une pointe quadrangulaire, des cornes et deux porte-aigrettes et à l'arrière une cotte de mailles. 19e siècle .No longer availableDim. h: 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 450 / 650