Other lots in this auction
-
#499Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Deux pièces de maître en forme de figures géométriques.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#61Een lot van drie Zeiss-Ikon balgcamera’s:- Nettar S18/2- Nettar S S15/2- Nettar 515/2Periode 1937 - 1/957. Allen in werkende staat.
Un lot de trois caméras à soufflet Zeiss Ikon:Nettar S18/2Nettar S S15/2Nettar 515/2. Période 1937-1957. Tous en état de marche.No longer availableEstimate: € 70 / 90 -
#610Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 15,85 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#663Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200 / 240 -
#487Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vogels en bloeiende struiken. Een haarlijn over de gehele lengte.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor d’oiseaux et de buissons en floraison. Un cheveux sur toute la longueur.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#669Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#528Een paar dekselvazen van Chinees porselein met famille-noire decors van fazanten.
Une paire de vases à couvercle famille noire , décors de faisans.No longer availableDim. h:33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#748Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven.
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#548“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532“Madonna en Kind”. Rond glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.
”Vierge à l’Enfant”. Un vitrail rond à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 203 x 136 cmEstimate: € 80 / 120

