Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.

Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.

Lot de quatre musiciens en bronze. Bénin.
Dim. h: 12-17 cm
SKU: 2508200718.
Categories: Afrikaans, Brons.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #718
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #578

    “Vrouwelijk naakt”. Een gestileerd bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.

    “Nu féminin”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre de Chana Orloff de 1925.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #639

    Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)

    Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).
    No longer available
    Dim. h: +/- 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #668

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #167

    “Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.

    “Garçon au cerceau”. Sculpture en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
  • #788

    Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.

    Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #173

    “Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.

    “Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de René Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #231
    Rik Sauter
    Period: 1885 - 1952

    Een bronzen herenbuste op houten sokkel. Gesigneerd en gedateerd 1919.

    “Buste d’homme”. Bronze. Sur socle en bois. Signé et daté 1919.
    No longer available
    Dim. h: 44 + 11 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #592

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #634

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #677

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.

    Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #367
    Charles Samuel
    Period: 1862 - 1939

    Een paar bronzen plaquettes met profielen van Albert I en Elisabeth. Gesigneerd. 1916.

    Paire de plaquettes en bronzes aux profils d’Albert I et d’Elisabeth. Signées et datées 1916.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198
    Mathurin Moreau
    Period: 1822 - 1912

    Een bronzen damesbuste. Gesigneerd. Met rood marmeren sokkel.

    Buste de femme en bronze. Signé. Sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #128

    Een gestileerde Madonna met kind van Afrikaans ivoor. Jaren ‘30.

    Vierge à l’Enfant stylisée en ivoire. Travail africain, années 30.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Le Minérai”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Le Minéral”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #158

    “Cupido”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Cupidon”. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #613

    Bronzen carrouselpaard.

    Cheval de carrousel en bronze.
    No longer available
    Dim. 130 x 120 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #217

    “De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.

    “Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #177

    “Danseres uit het interbellum”. Een bronzen beeld naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.

    “Danseuse art déco”. Sculpture en bronze d’après Agathon Léonard. Sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #187

    “Dame met hond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Femme et son chien”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #371

    Een paar bronzen kandelaars in barokke stijl. XIXe eeuw

    Paire de candélabres en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #208

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #431

    Een bronzen juwelenkistje in de vorm van een beurs met munten.

    Coffret à bijoux en bronze en forme d’une bourse aux monnaies.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #571
    Freddy van Dyck
    Period: °1942

    “De acro-gymnasten”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Les acrogymnastes”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 500 / 600

Other lots in this auction

  • #38

    Een lot van zes kunstboeken over Jakob Smits, Kurt Peiser en Van Der Loo.

    Lot de six livres d’art traitant sur Jakob Smits, Kurt Peiser et Van Der Loo.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #295

    Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.

    Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.
    No longer available
    Dim. 245 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #671
    Alexendre, Belgium

    Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.

    Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #239

    Een verguld houten kamerscherm in Lodewijk XV-stijl, opgebouwd uit vier panden met glas.

    Paravent en bois doré de style Louis XV à quatre ventaux en verre.
    No longer available
    Dim. 200 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #408

    Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.

    Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    Twee boeken: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues. - “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet met foto’s van Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.

    Deux livres: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues. - “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet aux photos par Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #377

    Een paar rood koperen kandelaars.

    Paire de bougeoirs en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #276

    Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.

    Une table en chêne à allonges de style Henri II.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #26

    Een reeks van vijf Engelse mahoniehouten stoelen.

    Suite de cinq chaises anglaises en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #157

    Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.

    Sac à main modèle Calocot en noir et gris. Avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #441

    Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.

    Danseuse africaine en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #103

    Serveerbestek van verzilverd metaal en been. Drie vorken en drie messen met gegraveerde motieven.

    Couvert de service en métal argenté et os. Trois fourchettes et trois couteaux aux motifs gravés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More