#393Een Guan Yin en een zittende Boeddha van brons.
#25Een 18 k geelgouden ketting met een bolletje.
#58Een aardewerken vaas met meerkleurig geglazuurd decor van een pauw.
Un vase en faïence à décor émaillé multicolore représentant un paon.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#428Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
#63Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
#6Een Engelse opvouwbare cakestand.
#243Capodimonte“Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.
#6882 boeken:- 1001 droomauto’s. - Corvette 1953 to present.
#102“Wandelaars in de sneeuw”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Randonneurs dans la neige . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#691Een sobere houten schildersezel.
Un chevalet sobre en bois.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 80 / 100