Similar lots by type
-
#218
Een zilveren Georgian klepkan, waarbij de aanhechting van het handvat in de vorm van een blad. Niet gekeurd. Omstreeks 1830.
Une verseuse à couvercle en argent, style Georgian, avec l’attache de la poignée en forme de feuille. Pas de poinçons. Vers 1830.No longer availableDim. 933 gEstimate: € 250/350 -
#198
Een paar negenhoekige kandelaars op ronde voet. De basis met Franse keuren van omstreeks 1800, 800‰. De bovenkant vermoedelijk jonger van omstreeks 1880. Bruto 1260 gram.
Une paire de chandeliers à neuf côtes sur pieds ronds. La base avec poinçons français vers 1800, 800‰. Le dessus plus récent, +- 1880, 1260 grammes brut.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/350 -
#211
Een lot zilver, bestaande uit twee serveerbestekken, waarbij één met ivoor, drie servetringen, een avondtasje, een sigarettendoosje, een muntenhangertje, een luciferdoosje, twee pillendoosjes, een eierdopje met lepel in etui, vijf lepels, zes messen en een handvat van een parasol.
Un lot d’objets en argent, comprenant deux couverts à service dont un en ivoire, trois ronds de serviettes, une pochette de soirée, deux boites à pilules, une boîte d'allumettes, un porte cigarettes, un coquetier et une cuillère dans un étui, cinq cuillères, six couteaux, et une poignée de parasol.No longer availableDim. 1430 gram brutoEstimate: € 280/340 -
#238
Een zilveren milieu-de-table met een gedreven bloemendecor. Engelse keuren: London 1891, maker E.F.H.T en handelsmerk Hall & C°, Manchester. Eind XIXe eeuw.
Un milieu-de-table en argent avec un décor de fleurs repoussé. Poinçons anglais: Londres 1891, orfèvre E.F.H.T. et revendeur Hall & C°, Manchester. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. l: 30 cm 418,60 gEstimate: € 200/300 -
#242
Een paar opengewerkte schaaltjes (maker Walker & Hall, keuren van Sheffield 1902) en een mandje (Victoriaanse F voor import met apocriefe Londense keuren voor 1896) met een gedreven decor van bloemen en vruchten. Sterling zilver. Engelse keuren.
Deux petites coupes ajourées (orfèvre Walker & Hall, poinçons de Sheffield 1902) et un petit panier en argent (”F” Victorien pour l’importation aux poinçons apocryphes pour Londres 1896), décor de fleurs et fruits repoussé. argent Sterling, poinçons Anglais.No longer availableDim. 199,73 gEstimate: € 80/120 -
#239
Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.
Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.No longer availableDim. 282,54 gEstimate: € 100/120 -
#197
Een vierdelig Biedermeier koffie- en theestel van 812‰ zilver , waarbij de suikerpot en het melkkannetje met gevermeilleerde binnenkanten. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un service à café et thé Biedermeier en argent, 812 ‰, dont le sucrier et le pot à lait avec revêtement intérieur en vermeille. Oeuvre Allemande , poinçons d’importation belge 1831-1868.No longer availableDim. +/- 1230 gramEstimate: € 500/600 -
#203
Een zilveren en gevermeilleerde confiturier met twaalf lepeltjes. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 981,5 gram.
Un confiturier en argent et vermeil et douze petites cuillères. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. 1814 - 1831. 981,5 g.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 450/500 -
#228
Een paar zilveren kandelaars in Adamstijl. Geen zilverkeuren. 950 gram bruto.
Une paire de chandeliers en argent, style Adam. Pas de poinçons. 950 g brut.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/250 -
#115
Een zilveren kopje met ondertasje in etui. Franse keuren, 950‰. Makersmerk van Paul Canaux & Cie. 1892 - 1911.
Une tasse et sous-tasse en argent dans un étui. Poinçons français, 950 ‰. Paul Canaux & Cie. 1892 - 1911.No longer availableDim. 188,5 gramEstimate: € 50/70 -
#285
Een klein dienblad van zilver met fraaie barokke rand van bloemen. Keur vervaagd.
Un petit plateau en argent avec rebord baroque en fleurs. Poinçons vaguement lisibles.No longer availableDim. 766,9 gramEstimate: € 180/240 -
#208
Een groot bestek van 800‰ zilver, compleet voor twaalf personen en met uitgebreid serveerbestek. Tijdperk art deco.
Un service à couverts en argent, 800‰. Complet pour douze convives et avec un couvert à service.No longer availableDim. 8500 g bruto (6535 g zonder messen)Estimate: € 1500/1800 -
#278
Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren grepen, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#28
Twee verschillende vaasjes en een ijsemmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.
Deux petits vases différents et un petit seau à glaçons en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#178
Een zilveren koffiekan met houten handvat. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 700 gram bruto.
Une cafetière en argent avec une poignée en bois. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. Période 1814-1831. 700 g brut.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 300/350 -
#135
Een zilveren sauskom met de basis van de handgreep in de vorm van een leeuwenkopje. Belgisch werk, XIXe eeuw.
Une saucière en argent, la base de la poignée est en forme de tête de lion. Travail belge, XIXième siècle.No longer availableDim. 412 gEstimate: € 140/180 -
#215
Een zilveren halsketting met roze kwarts en amethist.
Collier en argent serti de quartz rose et d’améthyste.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#275
Een Biedermeier olie- en azijnstelletje van 812‰ zilver met kristallen karafjes. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un huilier-vinaigrier Biedermeier en argent, 821‰, carafes en cristal . Travail allemand et marque d’importation belge, entre 1831 et 1868.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#786Hamadan
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#171
Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Originele stalen bladen.
Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier d’origine.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#585Swarovski
“Pinguinkoppel met kuiken”. Twee beeldjes van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
“Couple de pingouins avec poussin”. Deux statuettes en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 200/300 -
#720
Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#326
Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee grote en een kleine lade.
Buffet à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroirs.No longer availableDim. 110 x 150 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#538
Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150/180 -
#422Maurice Blieck
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#809
Lot Canton porselein, XIXde eeuw. Schotels, kopje, bowl.
Un lot d’objets en porcelaine de Canton, XIXième siècle. Comprenant des plats, une tasse et un bol.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#606
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#448
Een driedelig tinnen koffiestel. Medio XXe eeuw.
Service à café trois pièces en étain. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#410
Een houten tafelvitrine met drie deurtjes, waarbij het voorste met geslepen ster. Met afneembaar dienblad.
Une vitrine de table en bois à trois portes, dont la porte de devant avec une étoile incrustée. Le plateau est amovible.No longer availableDim. 76 x 60 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#613
Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.
Grand récipient ancien en grès. Méditerranéen.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 400/600