#721Brennabor
Een antieke Duitse kinderwagen met riet. Omstreeks 1906.
#664
Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
#518
#782
Een vierkante marmeren salontafel op vier poten.
#622
Een XIXe eeuwse talpa kolbak van de Belgische artillerie.
Bonnet à poil taupe de l’artillerie belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#572
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980
“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#649
#284
Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#171
#83
“Sint-Joris en de draak”. Messingen triptiek.
#88
Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80