#129“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Voilier”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#564Gaston Bertrand“Stoomschip”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd.
”Bateau à vapeur”. Techniques mixtes. Signée et datée.No longer availableDim. 40 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#339Evert PietersPeriod: 1856 - 1932“Interieur met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Intérieur et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#565Een paar 18 karaats wit en roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,77 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,77 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#608“Guanyin op Fo-hond”. Een beeld van wit porselein.
”Guanyin sur chien Phô”. Une statue en porcelaine blanche.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 220 / 260 -
#156Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.
Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.No longer availableDim. 166 x 127 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Een tuinbank van teakhout.
#369Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#189Henri Van ZuylenPeriod: 1860 - 1941“Leeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Lion”. Huile sur panneau. Signé et daté 1910.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 250 / 300 -
#765Een zilveren armband met gouden bolletjes.
Un lot de garnitures de toilette en argent, comprenant six brosses et deux miroirs. 800 & 830 ‰No longer availableEstimate: € 100 / 150