Other lots in this auction
-
#233“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 18 karaats geel gouden medaillon met Madonna en een 18 karaats geel gouden munt van 10 f. Napoleon III.
Médaillon en or jaune 18 ct de la Sainte-Vierge et une pièce en or jaune de 10 FFR à l’effigie de Napoléon III.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 100 / 150 -
#224Louis PulinckxPeriod: 1843 - 1910“Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#286Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire anglais à trois grands et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100 / 160 -
#767Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Voor twaalf personen.
Un service de couverts pour douze convives en métal argenté à motifs Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#200Een 18 karaats geel gouden armband bezet met vier gouden munten: 20 BFR 1869, Victoria 1886 en 1891, 20 FFR, 1860.
Bracelet en or jaune 18 ct orné de quatre pièces en or jaune: 20 BFR, 1869, Victoria 1886 et 1891 et 20 FFR, 1860.No longer availableDim. 56,48 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#471Een paar blauwgeglazuurd aardwerken patévormen met deksels in de vorm van een eend. Frans werk.
Une paire de moules à pâté avec couvercles en faïence à glaçure bleue en forme de canards. Travail français.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
Un petit voilier en filigrane sous cloche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
#128“Station no.1”. Een oude gietijzeren spaarpot met een brandweerwagen.
”Station n° 1” Une tirelire en fonte avec un camion de pompiers.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 130 / 150 -
#212Constant CapPeriod: 1842-1915“De Godsdienstles of Waar is God”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”La leçon de religion ou Ou est Dieu”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#251Een gezwart houten kruisbeeld met ivoren versieringen en een messingen corpus. Onder stolp.
Un crucifix en bois noir et décorations en ivoire, corpus en laiton. Sous cloche.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 150 / 240

