Similar lots by type
-
#825
Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.
Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.No longer availableDim. 96 x 106 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#841
Drie paar siervaasjes van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met restauratie.
Trois paires de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase avec restauration.No longer availableDim. h: 17 - 23 cmEstimate: € 25/35 -
#611
Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#615
Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180/200 -
#813
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#617
“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80/120 -
#843
Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80/100 -
#600
Een lage Chinese tafel.
Une table basse chinoise.No longer availableDim. 34 x 118 x 164 cmEstimate: € 120/200 -
#612
Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200/400 -
#607
“Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,9 cmEstimate: € 80/120 -
#588
Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180/200 -
#604
Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400/600 -
#208
Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.
Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.No longer availableDim. Ø 32 cm`Estimate: € 420/480 -
#608
Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#618
“Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/150 -
#188
Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500/600 -
#844
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#628
Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.
Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#886
Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30/50 -
#603
“Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,6 cmEstimate: € 80/120 -
#799
“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80/120 -
#613
“Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80/120 -
#889
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#862
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#203
Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600/11800 -
#651
Een Inro-doosje van goudgelakt bamboehout, versierd met een decor van bloesems en afgewerkt met een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een knielende geisha. Eind XIXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué doré, décor de floraisons et finition d’un netsuke en ivoire sculpté en forme de geisha qui s’agenouille.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#713
Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pioenen in cartouches. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#229
Een klapsecretaire met Italiaanse bloemenmarqueterie met twee grote laden onder het klapblad en twee schuifjes binnenin. Marqueterie getrokken bovenaan.
Un secrétaire à abattant, marqueterie de fleurs, à deux tiroirs sous la tablette et deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. 100 x 90 x 42 cmEstimate: € 200/240 -
#9Victor AbeloosPeriod: 1881-1965
“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,45 x 50,5 cmEstimate: € 20/30 -
#213
Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#720Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 108 cmEstimate: € 50/80 -
#846
Salongarnituur in Lodewijk XV-stijl.
Une garniture de salon style Louis XV.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#432Julien Celos
“Kasteel van Laarne”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
”Kasteel van Laarne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30/50 -
#231
Een paar siervazen op voet van blauw en kleurloos kristal. Eén met randschilfer. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases sur pied en cristal bleu et incolore. Un vase porte un éclat. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#845
Een ophangbaar vitrinekastje.
Une vitrine murale ouvrant à une porte vitrée.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#227
Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.
Une paire de lampes en chrome, style Art Déco, boules sphériques aux pieds.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180