#888
Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
#111
“Oud koppel”. Een groep van zamak op arduinen sokkel.
#745
Een vintage houten zit/ligbank op metalen poten en met simililederen kussen.
Une chaise longue-banc vintage sur pieds en métal et coussin en faux cuir.No longer availableDim. 41 x 196 x 66 cmEstimate: € 60/100 -
#359Remy Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met crucifix”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte et crucifix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#45
“Kennedy”. Een hanger van 9 karaat geel goud bezet met een munt van 24 karaat.
”Kennedy”. Un pendentif en or jaune 9 ct sertie d’une pièce de 24 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 130/180 -
#81
Un vase en faïence à glaçure décor de personnages en relief. Probablement Allemagne de l’Est.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#128
Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.
#228Toussaint Le Noir à Paris
Een verguld bronzen Lodewijk XVI wandklok z.g. cartel d’alcôve. Gemerkt op de wijzerplaat.
Cartel en bronze doré. Période Napoléon III.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 800/1000 -
#623
Een Chinees tempeltje van fijn gesculpteerd been.
Un petit temple en os sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#22Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30/40 -
#662
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#752Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.
”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80