Similar lots by type
-
#641
Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 88 x 45 cm (met lijst)Estimate: € 190/210 -
#261
Een gedenkbeker met deksel van meerkleurig en Parijs’ porselein met een handgeschilderd decor van vogels.
Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#703
Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.
Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. ø: 10 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#657
Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.
Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#721
Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.No longer availableDim. ø: 20 cmEstimate: € 10/20 -
#693
Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 85/95 -
#651
Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.No longer availableDim. h: ± 60 cmEstimate: € 120/140 -
#698
Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.
Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#220
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct serties de deux perles.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 100/150 -
#707
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#711Minton, England
Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.
Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.No longer availableDim. Ø: 20 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#653
Drie Chinese hoofden van aardewerk.
Trois têtes en faïence de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 140/160 -
#772
Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 400/500 -
#658
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#663
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.
Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#781Royal Epiag
Een reeks van twaalf borden van Tsjechisch porselein, versierd met fruitstillevens.
Une série de douze assiettes en porcelaine Tchèque, décor de nature mortes de fruits.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#688
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.
Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#686
Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.
Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#633
Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.
Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 160/180 -
#683
Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40/50 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 1000/1200 -
#253
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles sous cloche. (cassure dans le verre).No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#604
“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 160/180 -
#637
Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 850/950
Other lots in this auction
-
#223
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#792
Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire à patine dorée.No longer availableDim. 83 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#278Moorthamers, Antwerpen
Een oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 40/670 -
#27
“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.
”Sport trainer”. Ancien jouet dans emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#197Delvaux
Een fauve lederen handtas, model ‘Mousson GM’. Met originele draagtas.
Un sac à main en fauve, modèle ‘Mousson GM’. Avec sac de transport d’origine.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#619
Barokke spiegel, deels gebeitst.
Un miroir Baroque partiellement au lavis.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#469
“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#341
Een lot vazen van gegoten glas, waarbij twee gekleurde en twee kleurloze. Val St. Lambert & Bohemen.
Un lot de vases en verre coulé, dont deux de couleurs et deux incolores. Val St. Lambert & Bohème.No longer availableDim. h: 20 - 28 cmEstimate: € 40/50 -
#720Omega De Ville Automatic
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre pour dames en acier inoxydable à bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#353
Een uitgebreid servies met decor van rozen, bestaande uit dertig platte borden, vier diepe borden, een grote en een kleine terrine, twee sauskommen, een koffiekan, een melkkan, een suikerpot, tien kopjes met ondertasjes, twee schalen op voet, een schaal op hoge voet, een slakom, twee ronde schotels, twee diepe kommen en drie ovale schotels. Tsjecho-Slowakije.
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#433
“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#470
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 4,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 2600/2800