#614Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#266Een handgeknoopt Oosters tapijt.
#276MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#399Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
#655HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#156Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#594GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#750Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#735Mori YomudEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#745Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#706Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
#765Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
#634Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
#770Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#629Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#716Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
#637Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
#582GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#396BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30 / 50
#712Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
#467Een serie van zes pochons met gechantourneerde rand. Versierd met een roestrood en verguld bloemenmotief. Arita, XIXde eeuw. We voegen een capucine-schoteltje toe met een blauw en wit floraal decor en een theekopje met blauw decor van personages in een landschap, onderaan gemerkt.
Suite de six pochons aux bords chantournés. Décorés de fleurs en rouille et or. Arita, XIXe siècle. Nous ajoutons une soucoupe capucine décorée de fleurs bleues et blanches et une tasse à thé à décor bleu de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#337Vaas van meerkleurig glas in art nouveaustijl. Met de mond geblazen.
Vase en verre polychrome de style art nouveau. Soufflé à la bouche.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#176Een tweeledige eikenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeurtjes
Vitrine à deux corps en chêne, le dessous ouvrant à deux portes pleines.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 50 / 80 -
#293Een putto van monochroom wit porselein. Herstelling aan de vleugel.
#352“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#81LimogesPaar porseleinen vazen met afgeplatte buik en oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine aux panses aplaties. Anses en forme de cols de cygnes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#557Een lot van drie koralen.
Lot de trois pièces de corail.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#110Een 18 karaats witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. met een centrale rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une quartz rose de ± 8 ct.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#175A.M.C.Lampetstel van zachte pasta.
Garniture de lavabo en pâte tendre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.No longer availableEstimate: € 2000 / 2200