Similar lots by type
-
#299
Heilig Hart met stralenkrans en kruis. Verguld koper met versiering van geslepen glazen kralen.
Sacré Coeur avec une croix et halo. En cuivre doré et décorations de perles en verre taillé.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 100/120 -
#807
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#665
Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.
Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. 48 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#311
Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80/100 -
#809
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#392
Een enkele en twee paar koperen kandelaars
Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#670
Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.
Trois tables Cigognes en cuivre jaune et tablettes en marbre vert.No longer availableDim. b: 33 - 51 cmEstimate: € 20/40 -
#565
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300/500 -
#143Limoges
Een paar porseleinen siervazen met een meerkleurig bloemendecor in vergulde cartouche op kobaltblauwe fond in de stijl van Sèvres. Verder versierd met bronzen monturen.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome fleurs dans une cartouche dorée sur fond bleu cobalt dans le goût de Sèvres. Montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#437
Een Chinese snuffbottle van geëmailleerd koper met een decor van een draak. Onderaan gemerkt.
Un flacon à parfum chinois en cuivre émaillé, décor de dragons. Marque à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 50/60 -
#819
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#668
Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40/80 -
#237Bouret
Beeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.
Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 120/150 -
#588
Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/260
Other lots in this auction
-
#334
“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur panneau. Détail d’une oeuvre plus grande du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 300/400 -
#640
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl. Restauratie bovenaan.
Chevalet de peintre en bois de style Louis XV. Dessus restauré.No longer availableDim. h: 171 cmEstimate: € 120/200 -
#675Sakuraba
“Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.
“Rossignol et fleurs de prunier”. Bois et soie peints.No longer availableDim. 95 x 180 cmEstimate: € 120/180 -
#707
Een lot stripverhalen: Jerom, Guust, Kuifje, Jommeke, Asterix, Kiekeboe, Sammy, Buck Danny, Kuifje, Robert en Bertrand en vele anderen, overwegend in goede staat. 101 albums.
Un lot de bandes dessinées: Jerom, Guust, Kuifje, Jommeke, Asterix, Kiekeboe, Sammy, Buck Danny, Robert & Bertrand et autres. La plupart en bon état. 101 albums.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#241
Een buste van Guido Gezelle van donkergepatineerd gips.
Buste de Guido Gezelle. Plâtre bronzé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/60 -
#653
Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.
Deux poupées anciennes en plastique dont une aux yeux dormeurs.No longer availableDim. h: 50 & 44 cmEstimate: € 80/100 -
#731
Een lot van drie bronzen Indische bellen.
Un lot de trois cloches en bronze indiennes.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40/60 -
#18Val Saint Lambert
Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#832F G Stephany à Dinant.
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200/300 -
#679
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#57
“Napoleon en de juwelen van het keizerrijk”. Ed. Mercatorfonds.
“Napoléon en de juwelen van het Keizerrijk”. Ed. Mercatorfonds.No longer availableEstimate: € 20/22