Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier verschillende messingen lampen

Een lot van vier verschillende messingen lampen

Lot de quatre lampes en laiton.
SKU: 2908170058.
Category: Koper.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #58
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #237
    Bouret

    Beeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.

    Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.
    No longer available
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #565

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #668

    Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.

    Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. H 15 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #819

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #807

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #809

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    Een Chinese snuffbottle van geëmailleerd koper met een decor van een draak. Onderaan gemerkt.

    Un flacon à parfum chinois en cuivre émaillé, décor de dragons. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #392

    Een enkele en twee paar koperen kandelaars

    Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #670

    Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.

    Trois tables Cigognes en cuivre jaune et tablettes en marbre vert.
    No longer available
    Dim. b: 33 - 51 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #665

    Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.

    Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. 48 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #311

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #299

    Heilig Hart met stralenkrans en kruis. Verguld koper met versiering van geslepen glazen kralen.

    Sacré Coeur avec une croix et halo. En cuivre doré et décorations de perles en verre taillé.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #588

    Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.

    Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #143
    Limoges

    Een paar porseleinen siervazen met een meerkleurig bloemendecor in vergulde cartouche op kobaltblauwe fond in de stijl van Sèvres. Verder versierd met bronzen monturen.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome fleurs dans une cartouche dorée sur fond bleu cobalt dans le goût de Sèvres. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #83

    Een lot van drie borden: - Strasbourg, XIXe eeuw. - Seizoensbord. De porseleinen bijl, Delft. XVIIIe eeuw. Haarscheurtje. - Chinees bord, XVIIIe eeuw.

    Lot de trois assiettes: de Strasbourg du XIXe siècle, une assiette aux saisons de Delft XVIIIe siècle, marque De Porceleyne Bijl (cheveux) et une assiette en porcelaine de Chine du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #537

    “Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    “Vieillard assis”. Netsuké en ivoire sculpté. XIXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #372

    “Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.

    “Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #294

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 79 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #632

    “Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.

    “Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met parels.

    Chaîne en or jaune 18 ct sertie de perles.
    No longer available
    Dim. 5,77 g
    Estimate: € 100 / 200
  • #784

    Een haardkoffertje van metaal, beslagen met gedreven geel koper met een scène aan een herberg en een zicht op Anne Hathaway’s cottage (De vrouw van Shakespeare, niet de actrice).

    Un coffre en métal, avec cuivre jaune repoussé représentant une scène prés d’une auberge et une vue sur “Anne Hathaway’s Cottage” ( épouse de Shakespeare).
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.

    Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #578

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #637

    Een zittend voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Yombe, D.R.Congo.

    Une statue en bois sculpté représentant un ancêtre assis. Yombe, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #22
    Atelier de Desmadryl Jeune

    “Carte de la plaine de Troïe”. Een XIXe eeuwse kaart. Drukkerij G. Engelmann (Mulhouse 1788-1839). Godefroy Engelmann was de uitvinder van de chromolithografie.

    “Carte de la plaine de Troïe”. Carte du XIXe siècle. Imp. G. Engelmann. Godefroy Engelmann fût l’inventeur de la chromolithographie.
    No longer available
    Dim. 22 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #157

    Een paar olielampen van kobaltblauw Limogesporselein met handgeschilderde decors en met bronzen monturen. Omstreeks 1900.

    Paire de lampes à huile en porcelaine de Limoges bleue cobalt aux décors peints à la main et aux montures en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More