Similar lots by type
-
#28
Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#158
Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#217
Een kruis van cloisonné op rood koper met een messingen corpus.
Crucifix en cloisonné sur cuivre rouge. Corps en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#8
Vijf kandelaars van messing, waarbij er twee een paar vormen.
Cinq candélabres en laiton dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#231
Een lot koper, bestaande uit een menora, een schuimspaan, een kruisbeeld, een asbak, en kommetje en een keteltje van messing en een waterketel van rood koper.
Lot de cuivres comprenant un menorah, une écumoire, un crucifix, un cendrier, une coupelle et une petite casserole en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30 / 35 -
#295
Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableOnline onlyDim. Ø 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#7
Twee paar kandelaars van rood koper.
Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 20 / 24
Other lots in this auction
-
#315Alfred Van NestePeriod: 1874-1969
‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 53 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#334Hilde Hendrickx
“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312Jos Stokbroekx
“Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.
"Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#136
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#390
Een zadeltas, twee kussens en een halsversiering van wol. Oosters werk.
Une sacoche, deux coussins et une décoration de cou en laine. Travail oriental.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#190
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#75
Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.
Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269J.B.V.O.
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#242
“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#117
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#84
Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.
Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 80 / 100 -
#177
Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.
Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 120 / 150