Similar lots by type
-
#243
“De Neus”. Een gebeeldhouwd hoofd naar de bekende Antwerpse poesjenel. Gemonogrammeerd en genummerd.
“De Neus”. Une tête sculptée d'après la célèbre marionnette d'Anvers. Monogrammée et numérotée.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#631
Een paar houten lampenvoeten met ringen.
Une paire de pieds de lampe en bois avec anneaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299
Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#211
Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#627
Een theepot van Chinees porselein met blauw op witte landschapsdecors in cartouches. Met messingen handvat. We voegen er een melkpotje en een suikerpotje met blauw op wit drakendecor aan toe.
Une théière en porcelaine de Chine à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches. Avec anse en laiton. On y ajoute un pot à lait et un sucrier à décor de dragon bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#485
Een 9 K geelgouden slavenarmband.
Un bracelet esclave en or jaune 9K.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 100 / 150 -
#484Jiri BrazdaPeriod: °1952
“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘91 en genummerd 34/125 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '91 et numérotée 34/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 120 / 150 -
#236
Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 107 x 101 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Karel MoersPeriod: 1932 - 2016
“Vrouwengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Visage de femme. Huile sur panneau. Signé et daté '72.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#203
Een paar opengewerkte zilveren mandjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletters G en I (1916 en 1918). Maker J.P.
Une paire de paniers en argent ajouré. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettres de date G et I (1916 et 1918). Fabricant J.P.No longer availableDim. l: 15 cm 307,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#201
“De Klaagmuur”. Bronzen hoogreliëf met verguld patina, gesigneerd en genummerd 85/300. Achteraan C. V.A.P.
Le Mur des Lamentations. Haut-relief en bronze à patine dorée, signé et numéroté 85/300. Au dos C.V.A.P.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 3200 / 3500 -
#263
Een bord van Delfts aardewerk met een wapenschild in het decor. Gedateerd 1726.
Une assiette en faïence de Delft avec un blason dans le décor. Datée 1726.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#496Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 358 x 260 cmEstimate: € 200 / 250 -
#584
“Rembrandt”. Een lithografie in de stijl van Warhol.
“Rembrandt”. Lithographie de style Warhol.No longer availableDim. 33 X 52 cmEstimate: € 50 / 100 -
#498
“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
Chevaux cabrés. Paire de statues en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#9Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Begijinhof Lier” & “Vlassenbroek”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 12/100 en 23/50.
Béguinage Lierre & Vlassenbroek. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 12/100 et 23/50.No longer availableDim. 35 x 23 & 27 x 35 cmEstimate: € 50 / 80