Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier verschillende zakhorloges. Chemin de Fer. Molnija USSR.

Een lot van vier verschillende zakhorloges. Chemin de Fer. Molnija USSR.

Lot de quatre montres de gousset différentes. Chemin de Fer, Mainija USSR.
SKU: 0202160390.
Category: Uurwerk.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #390
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #808

    Twee beklede armstoelen van witgepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje in dezelfde stijl aan toe.

    Deux fauteuils en noyer à patine blanche de style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pied du même style.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #112

    Een groep van twee Duitse herders van zamak op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.

    Groupe en régule représentant deux bergers allemands. Sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #836

    Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

    Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #786

    Een paar stoelen van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met gecanneerde rug en zit.

    Paire de chaises en acajou de style Louis-Philippe. Dossier et siège cannés.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Een taboeret van gesculpteerd tropisch hout. Kameroen.

    Tabouret en bois exotique. Cameroun.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #481
    Christofle

    Een schotel, een grote en een kleine kom van meerkleurig en verguld porselein uit de reeks ‘Orientalys’. Onderaan gemerkt.

    Un plat, un grand et un petit bol en porcelaine polychrome et dorée de la série “Orientalys”. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #557

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Restauratie aan één van de deksels. Onderaan gemerkt.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Restauration à l’un des couvercles. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #206

    Een slaapkamer van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van bloemen en kastanjetakken, bestaande uit een asymmetrische garderobekast met spiegeldeur, een ladenkast met drie grote en twee kleine laden en marmeren blad, een bed, een nachtkastje met marmeren blad, twee stoelen en een grote spiegel. Tijdperk art nouveau.

    Chambre à coucher en acajou et placage de bouleau taché. Décor marqueté de fleurs et de branches de châtaignier. comprenant une garde-robe asymétrique à une porte au miroir, une commode à trois grands et deux petits tiroirs à tablette de marbre, un lit simple, une table de chevet à tablette de marbre, deux chaises et un grand miroir. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #764

    “Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.

    “Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 57 x 97 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #586

    Een bed van goudgepatineerd notenhout in barokke stijl. hoofd- en voeteinden versierd met vlechtwerk. Laat XIXde eeuw.

    Lit en noyer doré de style baroque. Bouts cannés. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #69

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.

    Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.
    No longer available
    Dim. 176 x 124 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #647
    Lalique, France

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.

    “Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 260 / 300
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More