#800Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#198“Neptunus”. Een bronzen beeld.
#403Een lot van drie zwaardbajonetten van begin XXe eeuw, waarbij één met lederen schede.
Un lot de trois baïonnettes début XXème siècle, dont une avec fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#465Een lot van vier verschillende antieke sleutels.
#899Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
#360Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 600 / 700 -
#518Een dekselvaas van Chinees porselein met decor van pioenen.
#531Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#433Een set van zes verzilverde bekers.
Un lot de six gobelets argentés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#357Een oude tennisraket met bal. 1931. In etui.
Une ancienne raquette de tennis et balle. 1931. Dans un étui.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 60 / 100