Other lots in this auction
-
#351Royal Boch
Twee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#707
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan deurtjes met glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style renaissance malinois à deux portes vitraux au plomb dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 233 cmEstimate: € 50 / 80 -
#786Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
Un petit tapis de prière en soie noué main, décor au mirhab.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#57
Een houten kolompendule. Zonder sleuteltje.
Une pendule colonne en bois. Sans clé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Ludo Giels
“De secretaresse”. Een kunstwerk, opgebouwd uit onderdelen van een schrijfmachine. Gesigneerd.
”La secrétaire”. Une oeuvre d’art, faite à partir de pièces d’une machine à écrire.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#625Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300 / 500 -
#670
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. Topaas en amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et un topaze et améthyste ayant un poids total de ± 15 ct.No longer availableDim. 10,11gEstimate: € 1000 / 1200 -
#693
Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90 / 120 -
#30
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet telkens één parel en een ketting.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie d'une perle chaque et une chaîne.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150 / 200 -
#199
“De presentatie van Christus als Koning de Joden” en “Christus met het kruis, geholpen door Simon van Cyrene en met Veronica op de voorgrond”. Twee XVIIe eeuwse statiën van de Kruisweg. Olieverf op paneel.
”La présentation du Christ comme Rois des Juifs” & “ Le Christ et sa croix, aidé par Simon de Cyrène et avec Véronique sur l’avant plan”. Huile sur panneau. Deux stations d’un chemin de croix du XVIIème siècle.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 3500 / 4500