Similar lots by type
-
#950
Een lot meerkleurig en wit biscuit, bestaande uit een romantisch koppel met schaap, twee putti bij een boom en twee verschillende wijwatervaatjes.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant un couple romantique au mouton, deux putti près d’un arbre et deux bénitiers différents.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#683
Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.
Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1129
Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598Unterweissbach
Twee grote en een kleine groep van monochroom wit biscuit met voorstellingen van een romantische koppel, musicerende figuren en een dame met schaap en bloemenmand. Eén gemerkt. Geen manco’s.
Deux grands et un petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un couple romantique, des personnages musiciens et une femme au mouton et à la corbeille de fleurs. Une pièce avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#231
Een Mariabeeld van monochroom wit biscuit, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie stolpen.
La Sainte Vierge en biscuit monochrome blanc, flanqué de deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Sous trois globes en verre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#227
“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#1103
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.No longer availableDim. h: 32 cm (Stolp)Estimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#1130
Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#559Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#887Stein
Een bierpul van steengoed met tinnen deksel. Op de buik dansers in een wijngaard in crème op grijsgroen, boven en onderaan lichtbruin en beige. Commemoratieve tekst op het deksel. Onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach met kathedraal (1882-1931).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#249Armand De Weerdt
“Zicht op Bretagne.” Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vue de Bretagne”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#175
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en tzavoriet en parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de tzavorite et de perles.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#334Egard Heirman
“Verhaal van steen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conte en pierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Pelzen Peeters
Een mantel van vossenbont.
Manteau en fourrure de renard.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1012
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#943
Een paar Imari vazen.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 100