Similar lots by type
-
#630Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.
Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#728Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#747Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.
Masque africaine en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#461Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#694Een lot wapens, bestaande uit drie kleine bogen, een sikkelmes, een replica van een éénhander met bronzen handvat en een speerpunt.
Lot d’armes comprenant trois petits arcs, une hache, une réplique d’une glaive à poignée en bronze et une pointe de lance.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#734Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.
Lot de quatre matraques en bois tourné.No longer availableEstimate: € 5à / 80 -
#579Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#661Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.
Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#712Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
Masque africain en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#737Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.
Sceptre double en bronze orné de deux figurines. Travail africain.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#404Een antilopenhoorn op staander en een Afrikaanse speer.
Corne d’antilope sur support. Ainsi qu’une lance africaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#719Twee oude bajonetten in schede. Einde XIXe eeuw.
Deux baïonnettes anciennes et leurs fourreaux. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 65 & 56 cmEstimate: € 100 / 180 -
#678Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#731Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.
Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 180 -
#723Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#727Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#448Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
Trois haches cérémonielles aux manches en os. Mangbitu, Afrique Centrale.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#536Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#721Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#714Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.
Une cuirasse en métal. XIXe siècle. Daté 1831.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#640Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#433Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.
Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.No longer availableEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#422“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22W. Durrie (?)“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue parisienne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#789Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een coupe op verzilverde voet, diverse vaasjes, een gedeelte toiletstelletje van Val St. Lambert, drie bokalen, een olielamp, ...
Lot de cristaux et de verrerie comprenant une coupe sur pied en métal argenté, petits vases divers, une partie de garniture de toilette de Val Saint-Lambert, trois pots, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#421Een kruitdoosje van gedreven geel koper. XIXe eeuw.
Boîte à poudre en cuivre jaune repoussé. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#15L’eau D’IsseyEen eau de toilette voor mannen van 7,5 ml in gesloten verpakking. We voegen er een after sun van 125 en 150 ml aan toe in gesloten verpakking.
Eau de toilette hommes de 7,5 ml dans son emballage d’origine. Nous ajoutons des après soleil de 125 et 150 ml en emballage d’origine également.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#279J. Somers“Boszicht met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#704Twee beeldjes van gebeeldhouwd steen. Taino, Caraïben.
Deux statuettes en pierre sculptée. Taino, Caraïbes.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#453Vier borden van meerkleurig Chinees porselein, gedecoreerd met vogels en bloemen in het plat en acht cartouches op de vleugel. Tijdperk Qianlong.
Quatre assiettes en porcelaine de Chine polychrome décorées d’oiseaux et de fleurs dans le creux et à huit cartouches sur l’aile. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#584Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.
Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#205Chanel No 5Een eau de toilette van 100 ml en twee eaux de parfums van 50 en 14 ml in cadeauverpakking.
Une eau de toilette de 100 ml et deux eaux de parfums de 50 et de 14 ml dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#203Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1908“La folle chanson”. Een groep van groengepatineerd brons. Met Brussels gieterijmerk.
“La folle chanson”. Groupe en bronze à patine verte. Avec cachet de fonderie bruxelloise.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#86Een grammofoon op een aangepast bijzettafeltje.
Un phonographe sur une table d’appoint.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 120 / 200

