Other lots in this auction
-
#331Val St. Lambert
Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.
Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.No longer availableDim. Ø: 15 & 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#21
Een crackleware frenologiebuste.
Un buste de phrénologie crackleware.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#329
“Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.
Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.No longer availableDim. h: 8,5 & 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#464
Een notenhouten open boekenkast in Empirestijl met verguld bronzen monturen en op leeuwenpoten.
Bibliothèque ouverte de style Empire en noyer avec montures en bronze doré et pieds de lion.No longer availableDim. 175 x 111 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#466Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm. Lichte gebruikssporen.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4,5 mm. Légères traces d'utilisation.No longer availableDim. l: 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637
Een oude kepie van de RTT.
Un vieux képi de la RTT.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#612Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999
“Compostitie met kat, vogels en vrouwenogen”. Olieverf op papier. Gesigneerd
Composition avec chat, oiseaux et yeux de femmes”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 83 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#603
Drie verschillende sierschotels van Imariporselein. Eén diepe met kleine haarscheur.
Trois plats décoratifs différents en porcelaine Imari. Un profond avec un petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 30 - 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en groene peridot met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de péridot vert d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#314
“The right and wrong sort”. Twee herdrukken van XIXe eeuwse Engelse ruitersprenten. Lithografieën uitgegeven door P.V. Editions.
La bonne et la mauvaise sorte. Deux réimpressions d'estampes équestres anglaises du XIXe siècle. Lithographies éditées par P.V. Editions.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Zicht op Antwerpen” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d'Anvers” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#396
Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil sculpté à la reine, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120