Similar lots by type
-
#5Twee meerkleurig porseleinen olifantjes, waarbij één gemerkt van Cortendorf.
Deux éléphants en porcelaine multicolores, l'un marqué par Cortendorf.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#553Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#191ManganiEen grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.
Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#425Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Couvercles manquants.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559Drie Japanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes japonaises en bronze.No longer availableDim. h: 11,5 - 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#531Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#603Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.
Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.No longer availableDim. 54 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#605Een vierkanten voorraadbus met deksel van Chinees porselein.
Boîte de conservation carrée avec couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 85 / 100 -
#518Een paar dekselpotten van chinees porselein.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#615Een uit drie delen opgebouwde pagode van gesculpteerd jadeiet.
Une pagode de jadéite sculptée en trois parties.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#564Een kleine bronzen Quan Yin.
Un petit Guan Yin en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595Een paar cilindervormige porseleinen cachepots.
Une paire de cache-pot cylindriques en porcelaine.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#551Een lot porseleinen borden bestaande uit: twee imari schaaltjes (21 cm x 17 cm), vijf imari borden (Ø 21,5 cm) en een grote blauw-witte schotel (Ø 32 cm).
Lot d'assiettes en porcelaine composé de : deux plats imari (21 cm x 17 cm), cinq assiettes Imari (Ø 21,5 cm) et une grande assiette bleue-blanche (Ø 32 cm).No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#625Een dekselvaasje van chinees porselein.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#534Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#655Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#521Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 140 / 160 -
#498Een schaal van rood geglazuurd Chinees aardewerk.
Un bol de poterie chinoise émaillée rouge.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 260 / 280 -
#65Maioliche DerutaEen coupe van meerkleurig majolica met acantusbladvormige handvaten en versierd met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe en faïence multicolore à anses en forme de feuille d'acanthe et ornée d'un décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableDim. 44 x 20 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202Herend, HungaryEen aperitiefschaal van meerkleurig porselein met drie schelpvormige schaaltjes en getooid met vissen. Onderaan gemerkt.
Un bol apéritif en porcelaine multicolore avec trois plats en forme de coquille et décoré de poissons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#650Een 18 karaats geelgouden art nouveau hanger bezet met diamanten oude slijp, gezet in een zilveren libel, en een grote en twee kleine parels.
Pendentif en or jaune 18 K serti de diamants de taille ancienne dans une libelle en argent ainsi que de deux petites et une grande perle.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 650 / 750 -
#120Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in markies geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale robijn van +- 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille marquise et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 1 ct et d'un rubis central de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 600 / 700 -
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 175 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Utagawa Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233Hombergen, AnversEen kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Petite pendule de cheminée en bois de style Louis XV, ornée de garnitures en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#13Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.
Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#347Herend, HungaryDrie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit een giraf, een konijntje en een kardinaal. Allen gemerkt onderaan.
Trois figurines en porcelaine multicolore, composées d'une girafe, d'un lapin et d'un cardinal. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#520Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 0,90 gEstimate: € 450 / 550 -
#343Een verzilverd metalen cakebestekje voor twaalf personen. Enkele heften van de messen terug te bevestigen. In etui.
Couverts à gâteaux en métal argenté pour douze personnes. Certains manches des couteaux doivent être rattachés. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#670Een 18 K wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#310Een 18 K witgouden ring bezet met een kleine solitaire van +- 0,20 ct. Ring terug gehecht worden.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un petit solitaire de +- 0,20 ct. Bague à rattacher.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 200 / 250 -
#457Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein.
Une figurine en porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120

