#825KielingerEen recente hangklok in zwartgelakte kast. Duits werk.
Horloge de vestibule allemande en chêne sculpté d’inspiration Louis XVI. Vers 1900.No longer availableDim. h: 260 cmEstimate: € 300 / 500 -
#1095Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule anglaise en chêne. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#648Een eikenhouten staande klok met een koperen wijzerplaat. XXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre. XXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1053Een lot van vijf metalen klokjes, getooid met de Dom van Keulen.
Lot de cinq pendules en métal surmontées de la Cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#641DelvauxEen grote gedragen bruin lederen handtas.
#1106Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paire de buffets à deux corps d’inspiration Louis XVI dont un à porte pleine centrale sous trois tiroirs et à deux tirettes, l’autre à deux ports pleines et deux tiroirs vers le bas et le dessus à deux portes pleines et une vitrée. Tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
Salle à manger en bois sculpté d’inspiration Louis XVI comprenant deux buffets à deux corps, une table à rallonges et trois chaises et un trumeau.No longer availableEstimate: € 280 / 400 -
#729“Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#474Hugo Herman“Naakt met sjaal”. Aquarel. Gesigneerd.
“Nu au châle”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1028SteinDrie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met “Habemas Papam. zur Erinnerung an die Wahl des Deutschen Papst Benedictus XVI”. Met platina verguld en gemerkt Joachim Malessa, genummerd 511/5000 (H. 23 cm). Eén “Zum Andenken an meine Dienstzeit” (H. 22 cm). Eén met een drinkende soldaat en “Des Lebens Sonnenschein ist Trinken und frölich sein” (H. 23 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#660EcuadorEen archeologische object. Ter plaatse aangekocht.
#897SteinTwee bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén toeristische van Dortmund, onderaan gemerkt van Studio L, Essen en genummerd 1029 en één met zalmen.
#34Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Boerenkop”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.
“Tête de paysan”. Eau-forte. Signée et datée 1933 hors planche.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#865Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#174Victor (?) Poulan“Hoeve in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80