Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf documentatieboeken m.b.t. wapens:- “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997.- “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996.- “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret.- “Alles over geweren”. Olivier Achard.- “1000 wapens in beeld”.

Een lot van vijf documentatieboeken m.b.t. wapens: - “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997. - “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996. - “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret. - “Alles over geweren”. Olivier Achard. - “1000 wapens in beeld”.

Un lot de cinq livres de documentation sur les armes : - “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997. - “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996. - “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret. - “Alles over geweren”. Olivier Achard. - “1000 wapens in beeld”.
SKU: 2809210013.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #260

    Een zakhorloge van zilver met lange vergulde horlogeketting.

    Une montre de poche en argent avec une longue chaîne de montre plaquée or.
    No longer available
    Dim. bruto: 65 g Ø 3,5 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #570

    Een art deco staanlamp van goudgeel gepolijst koper. De stam bekleed met donkerbruin daim.

    Un lampadaire Art Déco en cuivre poli jaune or. Le tronc est recouvert de cuir de daim marron foncé.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #225

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct.
    No longer available
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #247

    Een etui met ijsbestek (vierdelig) van zilver en vermeil, keuren van Delheid, evenals zes koffielepels van vermeil, Franse keuren, 2de gehalte.

    Un étui avec des couverts à glace (quatre pièces) en argent et vermeil, poinçons Delheid, ainsi que six cuillères à café en vermeil, poinçons français, deuxième titre.
    No longer available
    Dim. 184 g l: 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #267

    Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.

    Un pot à moutarde en cristal incolore taillé dans une monture en argent. Poinçon belge, deuxième titre (800/1000), orfèvre F.D.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373

    Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari avec des grues dans le décor.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een zeshoekige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloesems op gele achtergrond.

    Un pied de lampe hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de paons et de fleurs sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #190

    Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats avec une longue chaîne de montre plaquée or. (léger endommagement du cadran).
    No longer available
    Dim. bruto 35,95 g Ø 3,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #381

    Willy Boller. “Hokusaï, un Maître de l’Estampe Japonaise”. La Guilde du Livre, Lausanne 1955. Genummerd 7073/11000. 86 afbeeldingen kleur en zwart-wit.

    Willy Boller. Hokusaï un maître de l’estampe japonaise. La Guilde du Livre, Lausanne 1955. Numéroté 7073/11000. 86 illustrations en couleurs et en noir et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #626

    Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 62 x 133 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #663

    Een obeliskvormig sierstuk van kleurloos glas.

    Un objet décoratif de verre incolore en forme d'obélisque.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #237
    Linhof Technika

    Een technische camera. Model: ‘Kardan Standard’. Sluiter: Compur 1 Lens: Symmar 1.56/150 Schneider. In goede en werkende staat. We voegen er een Linhof statief met kop aan toe.

    Une caméra technique. Modèle : 'Kardan Standard'. Obturateur : Compur 1 Objectif : Symmar 1.56/150 Schneider. En bon état de fonctionnement. Nous ajoutons un trépied Linhof avec tête.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More